Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek ez az 5 tulajdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek ez az 5 tulajdonság a legfontosabb, ha ezekkel rendelkezel lehetsz bármilyen ember lesz párod?

Figyelt kérdés

Határozottság

Sármosság

Egzisztencia

Magasság

Izom mennyiség


2019. okt. 28. 07:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Ki az az "A nők". Én őt nem ismerem. Egy-egy nőt ismerek csak.
2019. okt. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez az 5 megvan, jó esélyekkel indulsz. Persze nincs biztos recept, ami az egyik nőnek vonzó, a másikat lehet hogy taszítja. Engem pár hónapja azért dobott egy nő, mert túl közvetlen vagyok. A mostani barátnőmnek meg pont ez tetszik bennem. :)
2019. okt. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nőként ebből csak a határozottság fontos.Az egzisztencia, magasság, izom meg nem tulajdonság.
2019. okt. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nőként nem vonzó, sőt taszító, ha egy pasi ezzel vág fel. Az általad leírt pasi már azzal elvágta magát nálam, hogy baromi beképzelt, “bármelyik nőt megkapom” mentalitása van, gondolom folyton a megszerzési vágy fűti, miközben azt sem tudja, hogy mit akar. Elég rossz hozzáállás a társkereséshez.

A kérdés helyesebben megfogalmazva talán úgy jött volna ki, hogy “bármelyik embernek szimpatikus leszel”, így még korrekt lehet. Lehet, hogy szívesen ismerkednek a nők sármos férfiakkal, de nem döntik el egy-kettőre, hogy a párjuk lesz, ehhez olyan meghatározó szempontok is kellenek, mint bizalom. Szerintem hogy a bánatba bízzon egy nő ilyen férfiban, aki (a kérdésed alapján) bármelyik nőt megakarná szerezni??!

2019. okt. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
A 2. és 5. abszolút nem érdekel. Sőt.
2019. okt. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
11%
Kb. igen, legfeljebb a határozottságot lehet levenni a listáról.
2019. okt. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem hűséges és nem korrekt, igazából csinálhat bármit, pofánblesz bașzva, de egyébként nem rossz a felsorolás.
2019. okt. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
Egyébként szánalmasnak tartom, ha egy férfi arra megy, hogy bármilyen nőnek tetsszen. Jobb esetben csak egy embernek kell igazán tetszened. Ahogy jó esetben az embernek élete során van maximum 3-4 munkahelye és fölösleges az, hogy mindenhova fel akarja vetetni magát. Úgy is csak egy helyen fog dolgozni egy adott időszakban és ha normálisan akarja csinálni, egy helyen épít karriert, nem csapong össze-vissza, mert az sokat elmond...
2019. okt. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem igaz. Kimaradt pl. az intelligencia. A legtöbb pasi ezen hasal el.
2019. okt. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

És a világnézet? Az az egyik legfontosabb. Lehetsz akármilyen ambíciózus izomhapsi ha hülyén gondolkodsz a világról, a hitedről ha egyáltalán van (mert ha nincs már az gáz)... és még sorolhatnám.


Ezek csak "külsőségek" amiket felsoroltál. A lényeget pont nem mutatja.


Egy egyéjszakás numerára lehetsz jó, de egy párkapcsolathoz még édes kevés drága fiacskám... :D

2019. okt. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!