Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem találom a hozzám illő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találom a hozzám illő társat pedig minden vágyam, hogy végre boldog legyek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amióta az eszem tudom soha nem voltam szerencsés a szerelemben pedig sokak szerint nagyon csinos vagyok szép formás alakom van adok magamra külsőre. És talán pont ez a baj mert általában a férfiak csak arra akarnának használni semmi másra de nem tudom,hogy miért van ez.

Talán az lehet a baj,hogy túlságosan is ragaszkodó típus vagyok és ezt nem szeretik bennem? Sokan mondják túl magasak az elvárásaim egy férfival szemben de szerintem ez nem igaz. Meg még az a legnagyobb baj,hogy számomra a külső a legfontosabb és nem a belső. Ha valaki egy kicsit sem jön be külsőre az már szóba se jöhet nálam. Lehet az nagy elvárás,hogy a társam ne dohányozzon és ne igyon alkoholt? Nem tudom mi lehet a hiba de úgy érzem,hogy így soha nem fogom megtalálni az igazit. Általában velem szakítanak a pasik mert szerintük én nem hagyom őket élni meg hasonló. Amikor én csak egy olyan társa vágyom aki szintén ragaszkodó és szeretethiányos mint én. Van még valahol ilyen férfi?


2020. márc. 18. 19:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Spoiler: ha boldog akarsz lenni, az menni fog utánfutó nélkül is.
2020. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A kulsot nezed es erre le irod,h dohanyzas meg ivas?

az inkabb belso tulajdonsag,h valaki iszik meg cigerettazik :D

2020. márc. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
azt csak hozzátettem,hogy nem szeretem ha valaki cigizik meg iszik és erre szokták mondani,hogy nagyok az elvárásaim.
2020. márc. 18. 20:15
 4/17 Gyakori93 ***** válasza:

Ezek az elvárások nem nagyok, én sem dohányzom meg iszom alkoholt, de az viszont nekem fontos, hogy a kapcsolatban legyen, amolyan, szabad időm, amikor el mehetek sportolni egyedül, vagy a haverokkal találkozni.

Sajnos emiatt, hogy kell nekem szabadság, ezt nem értette meg az exem, és emiatt lett szakítás.

Én is szeretem ha a barátnőm ölelget, puszilgat, mert jól esik, hogy érezteti velem, hogy mennyire szeret, de mint tudod, a jóból is meg árt a sok! ;)

2020. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne gond,h ragaszkodo vagy! Nem iszom es nem cigizem.Dolgos ember vagyok 32 eves...de a kulsomet te se fogadnad el mint a tobbi no,ugyhogy nem is tudom miert irtam ezt ide XD!
2020. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4 es teljes mértékben egyetértek veled!
2020. márc. 18. 20:37
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek megbantani de nem csak a külsőt kell nezni.

Fontos nyilván de nem olyan szinten mint a belső.

Lehet egy férfinak gyonyoruszep kek szemei szep szőke hajjal ha kozben nem tisztel, bunko stb

2020. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Láttam már olyan nőt, aki mindenkit kritizált "Ő túl alacsony, ő kopasz, neki csámpás a lába".... Holott a nő maga sem volt tökéletes, hisz senki sem az. Inkább olyan embert keress akivel közös érdeklődési köröd van, közös célod, számíthatsz rá, ilyesmik. Hiba mindenkiben van. Benned is.
2020. márc. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
És mire mész a külsővel ha a belső rohad? Te megennéd a gyönyörű szép, tökéletes almát, tudva hogy mondjuk a belsejében kukacok hemzsegnek?
2020. márc. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9 es a nénikédet sértegesd de ne engem. Rohadj meg te ott ahol vagy.
2020. márc. 19. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!