Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Selejt vagyok, és dagadt nem...

Róbert dávid kérdése:

Selejt vagyok, és dagadt nem találom értelmét tovább élni, öngyilkos legyek?

Figyelt kérdés
15 éves korom óta skizofréniával diagnosztizálnak,most 27 vagyok és nincs mit hátra hagynom az életemben,nem találok szinte semmibe örömöt és szenvedek nap mint nap. barátnőm 1 volt összesen,de ezt megcimezem és bele törődök hogy nem is lesz,kinek kell egy dagadt elmebeteg csávó,van elég bajuk a nőknek.Dolgozni dolgoztam 3 órát birtam egy munkahelyen és ott hagytam,mára már nem is probálkozom munkahellyel mert nem találom értelmét. 40 éves koromra egy szociális otthonba kerülök,és aztse fogja tudni senki kivagyok én.mellesleg elég hullámzó az állapotom is.

2018. szept. 19. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
te dolgod
2018. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Magadnak csinálnád a gondot...
2018. szept. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mármint miért? Anyukám nagyon kilenne mást nagyon nem érdekelné
2018. szept. 19. 19:10
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ne legyél öngyilkos. Egyrészt nagyon fáj, másrészt nem is biztos, hogy sikerül, és lenyomorodva tényleg b@s(z)hatod, harmadrészt meg anyukádat is kinyírnád. Ha meg ő meghal, te meg nem, na az tényleg szívás. További érvem, hogy magadtól is meg fogsz halni, nem szükséges siettetni a dolgot. És halott még nagyon sokat lehetsz, élő max 20 év, oszt' annyi.

Kezeltesd a skizót, hogy jobban legyél, és foggyál le! Ha ez meg volt, akkor találj magadnak valami értelmes elfoglaltságot arra a nyúlfarknyi kis időre. Amúgy nem biztos, hogy megéred a 40-et, szóval ezen kár aggódni. Én hasonló helyzetben vagyok, mint te, és ezeket csinálom, nem csak másnak osztom az észt. Rész sikerekről tudok beszámolni, de rajta vagyok az ügyön.

2018. szept. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se legyél az. Anyukád szeret.

Ha szenvedsz, akkor nem megfelelőek a gyógyszereid. Eddig jól voltál? Gyógyszerváltás történt, és azóta vannak ilyen gondolataid? Vagy sose voltál egészen jól?

2018. szept. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Voltak időszakok igen,mikor tünetmentes voltam,de most kivagyok kicsit lelkileg
2018. szept. 19. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Én pánikbeteg vagyok, ez se egyszerű dolog. Nagyon tudom ajánlani a sportot, új hobbi keresést! :)

Nekem rengeteget segít, kitisztítja a fejemet, megnyugszok tőle. És például ha zavar hogy duci vagy ez még segít is rajta. :) Növeli majd az önbizalmad is, és próbáld rendszeresíteni a mindennapjaidba.

Illetve ha öngyilkos gondolataid vannak kérlek keress fel egy szakembert, avagy vannak segélyhívó telefonszámok, ha baj van és segítenek.

2018. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj be valami terapiara. Ezek ingyenesek, te meg ugyse dolgozol. Tunderhegy, Thalassa Haz... Keresd meg oket!
2018. szept. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!