Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló anyáknak csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyáknak csak olyan férfiaknál van esélyük, akiknek gyerektelen nő nem jut?

Figyelt kérdés

"20-ból 19 férfinak gyerekes anya max szexre kell. Kapcsolatra csak annak, akinek rendes, gyerektelen nő már nem jut."


Ezt gyakorira írta valaki. Tény, hogy az egyetlen barátnőm eddig egy egyedülálló anya volt és tényleg nem tudok válogatni a nők között.



2020. márc. 22. 11:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%

Persze, Brad Pitt is azért jött össze Angelina Jolie-val, mert nem jutott neki gyerektelen nő.

Csak egy példa.

2020. márc. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%
Én azt tapasztalom, nem így van. Eddig senkit nem zavart, hogy van gyerekem. És nem rossz pasikrol van szó.
2020. márc. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%

Te most a saját szempontodból, vagy a gyerekes anya szempontjából nézed? Mert férfiként azt írod, hogy egyetlen barátnőd volt, az is egyedülálló anya.

Egyedülálló férfiként miért ne tudnál válogatni?

Az egyedülálló gyerekes anyáknak viszont tényleg nehezebb, a férfiak nem nagyon vállalják be a más gyereke miatti nehézségeket egy kapcsolatban. De ezt viszont is igaz.

2020. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
#1: Nem nagyon ismerem Angelina Jolie életét, de úgy látom mind a 6 gyerekét Jolie-Pittnek hívják, gondolom örökbefogadták az összeset.
2020. márc. 22. 11:15
 5/22 A kérdező kommentje:
#3: Az én helyzetem még az egyedülálló anyákétől is sokkal rosszabb. Ők legalább szexkapcsolatra találnak férfit, nekem azért is fizetni kell.
2020. márc. 22. 11:17
 6/22 anonim ***** válasza:
59%
Olyan férfivel van alakulóban kapcsolatom, akinek ugyancsak van gyereke, és a válása óta eddig szinte csak fiatalabb, gyerektelen barátnői voltak.
2020. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
#6: Az más. Ha a férfi felcsinál valakit, az plusz pont, jár érte az XP.
2020. márc. 22. 11:23
 8/22 anonim ***** válasza:
32%
Hol találtad? Nekem is kell 😀
2020. márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
Még meg sem nyitotta a kérdést, már tudtam, hogy te írtad ki. Valamiért nagyon rá vagy állva a témára.
2020. márc. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#9: Ja, az exem egyedülálló anya. Tudod, ha van egy gekkód, akkor gekkókkal kapcsolatos kérdéseket fogsz feltenni, így megy ez.
2020. márc. 22. 12:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!