Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló anyaként egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyaként egy nő milyen férfit keres? És egy férfinak érdemes-e vele komolyan foglalkoznia, vagy csak a gyereke számít neki?

Figyelt kérdés
Szerelmes lennék egy ilyen nőbe, viszont teljesen elbizonytalanodtam mikor megtudtam hogy (kis)gyereke van, érdekes kérdések sorát veti fel a helyzet

2020. márc. 14. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
2020. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat kerestem, akinek szintén van gyereke. Ő nem gondolta úgy, hogy akinek gyereke van, az csökkent értékű. Ha téged zavar, keress gyerektelent.
2020. márc. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elvált, gyerekes pasira vágyom, mert ő át tudja érezni a helyzetemet. Igen, számomra is nagyon fontos a gyerekem, de nyilván egy kapcsolat is.
2020. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak nem belém??😂 Facebookon van egy 20 éves fiú aki állandóan szerelmes üzenetek írogat. A gond az, hogy én 34 éves 2 kisgyermekes anya vagyok, aki imádja a gyermekei apját. Az a durva, hogy nem ez az első ilyen eset, volt olyan aki követett is😕... Kiráz most is a hideg tőle!
2020. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En parkapcsolatra vagytam es NEM egy ferfira ilyen vagy olyan "helyzettel", ha ezeket a belso ertekeket egy elvaltban, egyedulallo apaban stb talalom meg, akkor vele lennek. A parom (egyedulallo ferfikent) rengeteg eloitelettel barkit keresett csak gyerekes not nem, aztan jottunk mi:))) 3 honap ismeretseg utan kerte h koltozzunk hozza, en kertem h lassitsunk. A szerelem nem valogat, mi pedig nagyon passzoltunk, a gyerekekkel meg osszecsiszolodtak gyorsan. Ennek tobb mint 5 eve, hazasok vagyunk, kozos gyermekunket varjuk<3
2020. márc. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, és nem is szabad általánosítani. Szerintem elsődleges szempont, hogy a férfi elfogadja és megszeresse a gyereket, és a gyerek is szeretettel tekintsen rá.

Ha pedig megismered a nőt, és ő viszont szeret, nem lesz probléma, nem fogsz a gyerek miatt háttérbe szorulni :)

Szóval hajrá.

2020. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm 5# és 6# válaszokat, akik értették a kérdést

Nem 20 éves vagyok, csak bizonytalan és tapasztalatlan a nők és főleg az egyedülálló anyák (lelki) világában, és kellett egy kis tanács

27/F

2020. márc. 14. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!