Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek csak unaloműzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak unaloműzés céljából beszélget velem?

Figyelt kérdés

Néhány hete beszélgetek egy sráccal, eleinte én írtam rá minden nap, de aztán gondoltam, ez jelent valamit, lehet nem akarna velem annyit beszélni. Azóta nem írok, ő írt nekem kétszer az utóbbi két hétben.

Mikor beszélgetünk, akkor is nekem kell témákat feldobni, ebből a szempontból elég passzív. Ennek ellenére én nagyon szeretek beszélgetni vele, nagyon kedves, intelligens, rendes srác. Úgy érzem én jobban szeretek vele, mint ő énvelem.

Hogyan jöhetnék rá erre biztosan?

Én 21L ő 29F



2020. márc. 22. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerűen. Néhány hete beszélgettek. A néhány hét alatt feldobta már valaha is a személyes találkozó esélyét? Nem? Akkor csak netes dumapartner vagy.
2020. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, amiatt. Illetve azért válaszol, mert úgy érzi, muszáj.

Ha valakit érdekelsz, az keres, érdeklődik, és igyekszik egy beszélgetést fentartani.

2020. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!