Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár éve dolgozom egy cégnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alenanagyy kérdése:

Pár éve dolgozom egy cégnél ahol a főnököm az útobbi időben sokat jár oda hozzám beszélgetni, gyakran bókol is, simogat, megpaskol, piszkál. Érdekelhetem komolyabban vagy csak unalomüzés céljából csinálja ezt? Számít az, hogy idősebb nálam?

Figyelt kérdés
Gyakran felejtette rajtam a tekintetét, szemeztünk, volt, hogy rámmosolygott többször is. Sok apró dolog volt amiből arra következtettem, hogy érdeklem.Nem történt semmi komolyabb pedig régóta megy ez a dolog. Tudom, hogy nem jó az ilyesfajta kapcsolat,főnök, beosztott, mégis többet szeretnék ennél. Sokat gondolok rá, mindennap reménykedem, hogy tesz egy kitérőt felém beszélgetni, esetleg tovább is jut a dolog, de van, hogy hetekig felém se néz. Sokszor furcsa a viselkedése velem szembe...

2015. jan. 23. 19:49
 1/3 CptTomato ***** válasza:
Esetleg jelezd neki hogy WTF mert ha tényleg idősebb akkor lehet csak pofátlanul közvetlen ....
2015. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
felpróbálna
2015. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tény, hogy szereti a fiatal lányokat...csak gondoltam abból ahogyan velem viselkedik, kicsit többre is számíthatok. Velem más...de lehet csak naiv vagyok és azért látok bele többet, mert akarok :-) .....
2015. jan. 23. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!