Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 33 éves elhízott férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves elhízott férfiként milyen típusú nőknél volna leginkább esélyem?

Figyelt kérdés
A küllem nem igazán elsődleges nálam, inkább olyan molettebb nők jönnek be, de az se baj ha idősebb lenne nálam, sőt talán még jobb is lenne. De végül is nincs kimondott elképzelésem, persze az is fontos lenne hogy ő eltudjon engem fogadni ilyen formában. Van esélyem, hogy találjak ilyet?

2020. márc. 23. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem van esélyed így. Azt hittem, te is 20 éves cica babát akarsz.
2020. márc. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
33 éves vagy idősebb elhízott nőknél, bár csak akkor ha többet keresel náluk.
2020. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Miért nem opció, hogy lefogyj? Egyél kevesebb és mozogj otthon. Ennyi. Nem nagy dolog.

És akkor nem kell egy megalkuvós kapcsolatot keresned, hogy esetleg téged kövéren valaki elviseljen. Eléggé igénytelen is vagy, hogy neked egyébként mindegy, hogy ki, csak legyen valaki neked.

2020. márc. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyébként így szerintem igen. Elfogadsz egy kövérebb nőt, ő is elfog téged.

Sokkal több esélyed van, mint azoknak a kövér férfiaknak akik a tökéletes testűt várják.

Egy társkeresőn több esélyed lehet.

2020. márc. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem bejon a Mackos tipus 😊 ha gondolod írj
2020. márc. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nincs esély,

ez nem társkereső oldal ,

Amit te ki írtál az ajánlat és hirdetés, na pá pá..

2020. márc. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Szőrös, büdös, ápolatlan, dagadt nőknél
2020. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Semijennél nincs, nekemsem csincsen szerencsém a molett nők is lenézik a mackós emberkéket.
2020. márc. 24. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van esélyed az biztos. De nem sok szerintem. Sok molett nő lehet aki sportos pasit akar csak a sportos pasi sportos nőt akar érted. Ha lefogynál láthatóan akkor sokkal jobb lenne mert kevés nő szereti az elhízott pasikat. Sok nőnek jó egy átlag alkat az a baj, ha túl sok a zsír vagy túl vékony vagy túl izmos. Tehát a szélsőséges alkatok nem jók. De így is lehet csak kicsi az esélye. Érted lottó ötösöd is lehetne akármikor miért ne lehetne? Semmilyen szabály nem gátolja, hogy megnyerd. Azt mégis akkor lenne értelme mindennap lottózni? Esély van rá ugyanis csak mennyi? Jó ez más dolog de a lényeg, hogy esély van de az nem elég.
2020. márc. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen lépj be egy társkeresőbe pl: Randivonal.hu-ra és beírod mackós alkat vagyok meg az elvárásaidat és biztos sikerülni fog.
2020. márc. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!