Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar férfiak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar férfiak miért nem így változnak meg az évek során, mint ez a két világsztár? Miért lesz a 70%-uk már 40 évesen ősz, elhízott, lepusztult arcú és ruházatú ember?

2020. febr. 1. 19:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Milliárdok VS 3 műszak. És naltalanositani sem kellene. USA-ban sem tip top minden 40-es
2020. febr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán az anyagiak és az életmódjuk miatt? Bár ezek ketten (főleg Stallone) már agyon van plasztikázva, én semmi pozitívumot nem látok az öregedésében.
2020. febr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Majd ha kicsit utánaolvasol, hogy akár csak egy kollagénkúra is mennyibe kerül, megkapod a válaszod.

Mondjuk én ápolom a vőlegényem, nem csak hagyom és hisztizek, hogy milyen szar, de ez már egy másik kérdés.


Amúgy nem értem, mit szopkodjátok a külföldieket ennyien ezen az oldalon. Nem vagyok idegenfóbiás, de az ember ír egy hsz-t, hogy mi a jó a magyarokban és miért nem szeretne külföldi párt és le van pontozva. Ennyire bszatlanok vagytok?

2020. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
1-es,Neked is döngenek a lépteid?
2020. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Sok melo stressz szegénység,igenytelenseg,pialas.
2020. febr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért álltalánosítasz?

Én is mondhatnám hogy rengeteg szétcsúszott 30 as nőt látok....

Ugyanakkor 40 es nőket is akik bomba formában vannak....

Butaság álltalánosítani.

2020. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az emberek a testükből (is) élnek. Ha nem adnak magukra, akkor nincs meló. Másrészt ők megengedhetik maguknak az egészségesebb táplálkozást, jó eséllyel nem kell filléres gondokon, gyökér főnökökön stresszelniük. Biztos nekik is megvannak a maguk problémái, csak jó eséllyel nem olyanok, mint a köznapi (magyar) embereknek.

Amúgy ilyen kérdéseket feltenni eleve degradáló. Vagy rosszindulat, vagy sima hülyeség áll a háttérben szerintem.

2020. febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Hellmano ***** válasza:
26%
Én ellenpélda vagyok nem öregszem :D (jó géneket örököltem). plusz meló is kell hozzá természetesen egészséges életmód, sport és igényesség, ha ezeket odacsapod az örökölt génjeid mellé és kinézel valahogy, akkor megfordulnak utánad a nők ne féljetek 40 felett is még a tinik is kapkodják a fejüket nem, hogy a 25+-osok :). (persze kapcsolatban élek és én ezeket nem veszem soha észre, hogy sóvárognak :D) 40F
2020. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Csak a prolik vannak lepukkanva a sok cigi pia kombó, hiányos fogsor, higéniás gondok. Ettől függetlenül meg vannak elégedve magukkal.
2020. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy egy átlag sztáron komplett csapat dolgozik, és már évek óta milliókat költöttek szépészeti beavatkozásokra, plasztikára, protézisre, hajbeültetésre?
2020. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!