Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért rendeznek randikat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rendeznek randikat a barátaim ha nem is jövök be azoknak a nőknek?

Figyelt kérdés
Tudtom nélkül csinálják. Elhívnak egy születésnapra vagy programra és ott egy csinos okos csaj. Utána jön a magatokra hagyunk titeket, stb. Tiszta gáz. Nem is jöttem be egyik csajnak se, nagyon kínos volt. Minek csinálják ezt? Azok a nők akiket odahívnak nekem, nem is az én kategóriáim. Van önkritikám, tudom hogy egy csinos, okos nő simán válogathat a palik között, semmi oka hogy egy bétával összeálljon. Ez nem önlenézés, hanem ismerem magamat.
2020. ápr. 1. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1.: Segíteni akarnak.

2.: Mond meg nekik, hogy borsodi roma csajokat, meg román migránsokat hozzanak, mert a normális nőkhöz kevés vagy.

2020. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1-es:

1. De ez így nem segítség

2. Nem erről van szó. Most nem azért de odaszerveznek egy modellversenyeken indult könyvizsgáló csajt! Hogy jövök én hozzá? Szerintem tök gáz nekik amikor meglátnak, nem erre számítanak. Nincs facebook oldalam és mindig mondják hogy milyen szimpatikus ez, aztán élőben meg nem győznek kifogásokat mondani már akkor amikor még 2 mondatot se beszéltünk. Ez egyértelmű..

2020. ápr. 1. 15:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondom, kevés vagy. Ezt értesd meg a barátaiddal!
2020. ápr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

Legyen több önbizalmad! Érdeklődj felőlük, a nők imádnak magukról beszélni. Az ilyen nők sok bunkó alfával találkoznak, neked meg ölbe pottyan az esély, hogy egy légtérben lehess velük, hát élj vele!


Én is randiztam modell kinézetű lánnyal, aztán a végén úgy be volt indulva, mint az állat.

2020. ápr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

2es megfelelő sminkel a legtöbb ronda lányon dob nem is keveset.

Dolgoztál már olyan helyen, ahol 99%ban férfiak dolgoznak? Ismered azt az érzést amikor ilyen közegbe megjelenik bármilyen csaj aztán top csajnak tűnik? Ez azért van, mert a sok farok közt ő az egyetlen nő. Kilépsz az utcára aztán már át is nézel rajta.

Amikor egyedül hagynak a lánnyal és nem ül mellette senki akor az a lány is épp olyan érdekessé válik, mint a legrondább csaj a 99 farok közt. Ezért gondold át és mérlegeld a látottakat. Lehet csak az elméd szórakozik veled és nagyok az elvárásaid magaddal szemben.

2020. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen ember vagy.

Nem tudom, hogy mit tettél a barátaidért.


De az biztos, hogy neked vannak a legjobb barátaid, és imádnak.

2020. ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!