Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ezerszer egyszerűbb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ezerszer egyszerűbb a hátrányosabb kinézetű nőknek rendes párt találni? (Ne vegye senki magára)

Figyelt kérdés

Egyszerűen azt érzem,hogy jóval-jóval szerencsésebb helyzetben állnak ebből a szempontból. Tudom,hogy most az emberek 99%-a arra gondol,hogy miről beszél ez a bolond. Kifejtem...

Abból kifolyólag,hogy nem néznek ki jól,tovább tart náluk míg párt találnak. Viszont ha megtalálták,akkor nem kell attól tartaniuk,hogy azért van velük a szerelmük,mert ilyen a melle,vagy olyan a feneke,és lehessen vele játszani a nagy macsót az ismeretségi körben.

Valamelyik nap egy bevásárlóközpontban a pénztárnál állt egy szerelmes pár előttem. Nyilván relatív a szépség,viszont ez a lány tényleg elég csúnyácska volt,egyem meg. A párja ránézett,és azt mondta neki párás szemekkel,hogy ma is gyönyörű vagy szívem. Annyira elérzékenyültem,hogy az nem igaz. Mindig érdekelt a kinézetem,tettem azért,hogy jól nézzek ki. De szerintem még soha nem mondták nekem ilyen őszintén,hogy szép vagyok. Azt érzem,hogy rohadtul nem látják a belső értékeim. Bocsi,tudom hogy nagyon össze-vissza.

Szép estét!

22l



2020. márc. 20. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Az a gond, hogy a te "szinted" azok a férfiak akik szintén hiúak, ami nem probléma, de ők nem fognak neked ilyet mondani, mert ők a tükör előtt mondanak ilyesmiket párás szemekkel, hogy "ma is gyönyörű vagy"...
2020. márc. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A hátrányos kinézetű nő meg agyalhat azon, hogy azért van vele a pasi, mert nem jött össze neki egy jó nő vagy azért, hogy a lakhatását megoldja és sorolhatnám...
2020. márc. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont ha megtalálták,akkor nem kell attól tartaniuk,hogy azért van velük a szerelmük,mert ilyen a melle,vagy olyan a feneke,és lehessen vele játszani a nagy macsót az ismeretségi körben."


Nem, csak amiatt lehet aggódni, hogy "ő most egy meleg pinát lát bennem, és igazából nem szeret?".


Nőként akkor mehetsz biztosra, hogy tényleg szeretnek, ha átlagos vagy, hogy ha egy nagyon gazdag és/vagy eszméletlen jóképű férfi szeret. Hisz a csúnya férfiak beérik bárkivel, a gazdagok, helyesek válogathatnak.

2020. márc. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egész egyszerűen azért, mert a férfiak szexre a külső alapján választanak nőt, párkapcsolatra pedig a belső alapján.


A sok szép lánynak pedig az egész identitása arról szól hogy ő szép. Ez nem olyan dolog ami egy férfit hosszútávon érdekel.

2020. márc. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

A szemetebb férfiak a csúnya nőknél nem próbálkoznak, inkább még bántják is őket. Amelyik férfi eljut odáig, hogy szóba álljon egy csúnya nővel is, már alapból egy normálisabb valaki lehet, aki nem felszínes.

A szép nőkre meg mindenki rá akarja vetni magát, így nehezebb jól választaniuk.

2020. márc. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

En biztos megdocsernelek monden nap,ha baratnok lennenk.

N

2020. márc. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert őszintén saját magukat mutatják, és biztos olyan kis kedvesek, aranyosak;látszik rajtuk , hogy empatikusak, meg hogy tele vannak érzelemmel. Meg szal tényleg olyan kedves jelenségek, látszik rajtuk talán, hogy jószívűek, nem akarnak rosszat senkinek, mert olyan kis cuki, kis kedves, kis szelíd, kis ártatlan/ártalmatlan báránykák. Meg pl őróluk lehet tudni, hogy nem a felszín a legfontosabb, illetve , na, magyarán szólva: nem felszínes emberek, hanem valódi, mély kapcsolatokat szeretnek. Meg szal tod, ez nem annyira, de még kicsit ide kapcsolódik, hogy nem sok baráti kapcsolatot ápol, de ott tényleg kölcsönös tisztelet van szeretet a felek között, és nem az érdekek fűzik őket össze. Hanem hogy tényleg jól érzik magukat együtt. És mivel kedvesek, kellemes társaságot képeznek másoknak is; így tehát a személyiségük miatt, abból adódóan is jó a közelükben lenni. Tehát ők nem csak a kinézetüket tudják nyújtani, hanem van még bennük egy alap ilyen kedvesség, báj is. Meg hogy ponthogy visszafogott, nem olyan nagyhangú, de amikor beszél, akkor őszinte, meg ilyesmikre tudok én gondolni. Na de szóval a lényeg az, hogy aranyos jelenségek.
2020. márc. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy szerelmi csalódás után egy gazdag/jóképű férfi is választhat magának ronda nőt menekülésből. Több ilyet is ismerek. Igaz, ők nem voltak gazdagok, csak jóképűek. De mindegy, mert nagyon gazdagot is ismerek, aki a válása után azért jött össze a nőjével, hogy ne lakjon egyedül. Aztán dobta volna a nőt miattam, mivel sok év múlva megismert. Szóval ő is menekülésből választott átlagosat. Az más persze, ha valaki szerelmes egy átlagosba, de van akin érződik, hogy nem igazán boldog és szerelmes a párjába és soha nem is volt az, pedig jóképű/gazdag.
2020. márc. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"A szemetebb férfiak a csúnya nőknél nem próbálkoznak, inkább még bántják is őket."


Az igazán szemét férfiaknak pina = pina, és egy dugásra bárki jó.

2020. márc. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!