Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi okozhatja azt, hogy nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okozhatja azt, hogy nőként inkább szexkapcsolatra van csak igényem?

Figyelt kérdés

Amikor megérzem valakin, hogy nagyon komolyan szeretne velem ismerkedni, folyton kérdezget, találkozni akar, akkor valahogy mindig megijedek, és hiába, hogy még nem is történt semmi, de máris soknak érzem, és elmenekülök....


Ritkán tetszik meg nekem valaki, de az az összes olyan, hogy ők is csak ilyen lazább valamit keresnek, és a kémia iszonyatosan megvan, tökre elveszítem ilyenkor az eszemet, és nem tudom, miért, mert sosem a külsőről van szó, hanem csak megérzem rajtuk, hogy olyanok, mint én.

Meg is tudom szeretni ezeket a srácokat, de ettől függetlenül mindig érzem, hogy egyik sem az igazi.


Fogalmam sincs, miért csinálom ezt.

Valahogy nem érzem úgy, hogy szükségem lenne társra, mert ahhoz túlságosan szeretek egyedül is lenni, nem bírnám elviselni, ha valaki folyton itt lenne körülöttem.

Viszont annak sincs túl sok értelme, hogy folyton ilyen 2-3 hónapos valamikbe belemegyek, mert amúgy meg annyira különbözünk, hogy úgy sem működik, másrészt örülnék azért annak is néha, ha lennének közös programjaink is, tartalmasabb lenne az egész.


Mitől lehet ez?


24L


2020. ápr. 1. 19:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%
Ilyen vagy. Nem való mindenkinek a párkapcsolat. Sok privátot fogsz kapni.
2020. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Nagyjából meg is válaszoltad a saját kérdésedet. Egyébként, ha szexkapcsolatra van igényed akkor keress szexkapcsolatot és néha talán még egy közös program is beleférne. Így mindenki jól jár.


Egyébként később ez lehet változni fog benned, de lehet nem.


F

2020. ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 amaboy01 ***** válasza:
22%
Ez van. Most ilyen vagy, ezt érzed, ezt gondolod, nem érdemes túl gondolni, inkább önmegvalósításon gondolkozz. Én is jelenleg így vagyok, csak lányokkal. Inkább olvasom a Mennyei próféciát James Redfield-től és spirituálisan fejlődök, majd eljön az ideje egy kapcsolatnak is. Addig had legyenek csak friendzone-ba. Szeretem őket egytől-egyig mint barát, de sok lenne ha már a napom felét kellene megosztanom olyannal, aki nem ott tart ahol én.
2020. ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 he84 ***** válasza:
62%
Mivel néha közös programra, kis komolyságra, odafigyelésre is vágysz, így a laza kapcsolatot javaslom neked. A laza kapcsolat több mint szexkapcsolat és kevesebb mint komoly párkapcsolat. Olyan mint a barátság extrákkal. Persze őszinte barátságf kell itt is, nem csak hátsó szándék, nem csak érdek. Tudjatok egymásra számítani, megbeszélni dolgokat, megegyezni mindenben, ha olyan a helyzet.
2020. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 he84 ***** válasza:
62%

És ne szégyelld magad amiatt, mert nem vágysz komoly párkapcsolatra. Nem minden nő ilyen, én is nőként laza kapcsolatban vagyok egy ideje és egészó jó.


Nem kérek privit senkitől se!

2020. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a saját kérdésed...
2020. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
40%
@he84 Hát de te fiú vagy..
2020. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
31%
Pszichológust javaslok, mert ez nem normális állapot. Le kellene ásni mélyre, hogy megtaláld ag okot amu miatt félsz az elköteleződéstől. Szinte biztos vagyok benne, hogy a szüleid háza táján nem oké valami.
2020. ápr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
47%
Válogatsz, majd szépen lassan eljön a 30+ aztán örülsz ha lesz valaki akinek komolyak a szándékai.
2020. ápr. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
54%
#9 te viszont 50 fölött is csak egy aggszűz incel maradsz.
2020. ápr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!