Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedtünk, elutasitottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtünk, elutasitottam de csak ideiglenesen gondoltam, és összejött szexkapcsolatra egy nővel, átverve érzem magam és sirok. Jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

2 hónapig ismerkedtem egy férfivel de sajnos ugy alakult, h még nem álltam készen uj kapcsolatra annak ellenére, hogy régen is tetszett nekem.. igy el kellett utasitsam.. de sajnos voltam olyan balgatag, h nem mondtam neki semmit biztosra..


Aztán kereken fél évig nem is beszéltünk nem kerestük egymást.. Aztán egyszercsak rám irt a semmiből, h mi ujság velem.. Ugy megörültem neki de egybe elmondhatatlanul is haragszok rá, h nem tudott rám várni ugyanis öszintén elmesélte mi történt vele az elmult fél évben. Összeismerkedett az egyik régi csoporttársával és szexkapcsolatban kerültek.. Hogy most együtt vannak e na azt nem tudom..


Sirtam is már miatta mert amig én kifelé lábadoztam egy rosszul sikerült kapcsolatból, addig ő más nőket keresett magának tehát annyira se számitottam neki mint körmöm alatt a piszok.. Átverve és cserben hagyva érzem magam..


Ha ismerkedés közben hütlen volt hozzám mégha szünet is volt, akkor mire számitsak tőle késöbb.. Meg fog csalni, ha összeveszünk??


Most sajnos ott tartunk, h két hete megint nem keressük egymást és egyre jobban hiányolom.. Legutobb ő irt rám de kételkedek....


2019. jún. 10. 21:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Most már vagy megunta picit akit kezelgetett vagy a nő unta meg őt. Hát elég zsákba macska. Aki ilyen szex kapcsolatokat elmesél szerinted van benne bármilyen fajta lelki ismeret furdalás , vagy komolyság. Te leszel a következő áldozat. Le ráztad , most vissza adja neked.
2019. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért várod el tőle,hogy rád várjon?? Egy pasi sem fog egy elutasítás után tétován várni.Mégha azt mondod neki,hogy még nem állsz készen,akkor is. Fél évig le se szartad ,majd mikor ír neked és elmeséli mi történt,mire fel akadsz ki? Jézusom! Te sem nőttél még fel
2019. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

,,ideiglenesen gondoltam"

Nem a tiéd,soha nem is volt tehát nagyon nem jogos a felháborodásod

2019. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezen csak röhögni lehet, ne haragudj. Mi az, hogy hűtlen volt hozzád? Hiszen együtt sem voltatok, még csak ismerkedtetek, de te már akkor elküldted, fél évig még az is szünetelt. Akkor miért ne ismerkedett volna mással? Szabad ember, azt csinál, amit akar. Te akkor elküldted, így jártál...gondoltad fél évre bezárkózik a semmiért, míg te gondolkodol?
2019. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem jogos a kiakadasod. Visszautasította, fel évig nem is beszéltetek. Nem is értem, hogy gondoltad, hogy ennyi ideig vár rád.

Nem volt hűtlen hozzád, hiszen semmi nem volt köztetek, az is fel éve.


Nagyon nem jól látod ezt a helyzetet.

2019. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Te teljesen meg vagy zakkanva, már bocsánat.
2019. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hihhetetlen, hogy onfelseged engedelye nelkul is folyatta tovabb az eletet. Hihetetlen.
2019. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen is gáz ez a hiszti.

Csak azért írt rád, mert az orrod alá akarta dörgölni, hogy most milyen jól elvan nélküled. Neked nem kellett, másnak igen.

2019. jún. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy tiniszinten megrekedt, érzelmileg instabil hercegnőnek érzed magad, akkor jogos.

Ha egy felnőtt nőnek, akkor nem jogos.

2019. jún. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez bullshit. De tényleg.


Nem voltatok együtt, te elutasítottad. Ha kell neked a minimum, hogy te lépsz és közlöd vele, készen állsz szeretnéd vele megpróbálni...

A többi hülyeség és felejtsd el. Ő nem tartozott neked semmivel.

2019. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!