Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor ismerkedtek egy nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor ismerkedtek egy nővel, minden nap beszéltek vele messengeren?

Figyelt kérdés
Vagypedig csak 2-3 naponként?
2020. ápr. 1. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Muszáj, mert az összeshez hozzá van nőve már a telefonja. De legszívesebben csak személyesen beszélgetnék.
2020. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Onnan tudom, hogy valakivel megéri ismerkedni, hogy nem bírunk egymással nem beszélgetni folyamatosan. Van, hogy köszönés nélkül napokig, mert valamelyikünk éjjel elalszik írás közben és elfelejt köszönni és reggel azonnal válaszol. A barátnőmmel is folyamatosan beszéltem, csak aludni köszöntünk el egymástól, egyébként amint tudtunk, válaszoltunk, reggel övé volt az első üzenet. Nem zaklattuk egymást, nem szóltunk, ha a másik nem írt pár órán át, de azonnal írtunk és válaszoltunk egymásnak, amint tudtunk.


Nincs értelme napokig játszmázni azzal, hogy nem írsz. Akinek ilyen szempontból távolság meg tér kell, az nem az igazi.

2020. ápr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
A 2. választ maximálisan adom.
2020. ápr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megismertem a barátnőmet akkor minden nap beszélgettünk, mindig volt téma.

4 év után is, csak nem olyan intenzíven.

De nem kell rátapadni.

2020. ápr. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha igazán érdekel és tetszik, akkor úgy sem bírnád ki, hogy ne írj neki napokig...
2020. ápr. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!