Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igaz, hogy a férfiaknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a férfiaknak a butácskább lányok kellenek?

Figyelt kérdés

Nem rosszindulatból kérdezem!!!

Egyszerűen azt érzem, hogy megrémülnek a férfiak, ha egy nőnek könyv van a kezében például. Most itt nem az ilyen öreganyám stílusú csajokra gondolok. Érdekli több téma és intelligens. Emellett szexin öltözik, csinos és elfogadja másnak a véleményét is.

Nem okoskodik, szimplán meg van a magához való esze. Az már baj?


23l



2020. ápr. 1. 22:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
54%

Hogy a férfiak mit szeretnek, még férfiként sem tudom megmondani, viszont magamból kiindulva attól függ, hogy milyen a természete. Ha már túlzottan is intelligens, annak azért megvan a riasztófaktora.


Csak hogy példákat is mondjak, például baromira nem szeretem, ha valaki folyton okoskodik, vagy mindent jobban tud tőlem. Esetleg megmond mindent, hogy hogyan csináljak és mindenre felhívja a figyelmemet. Értem én, hogy jót akarna, vagy mondjuk netán igaza is van, de ne! :D


Éppen ezért lehetséges, hogy úgy tűnik mint ha a férfiak jobban vonzódnának a kevésbé intelligens lányokhoz, de nem az a fő oka.


24/F

2020. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%
Az ilyen nők nagyon népszerűek a férfiak körében. Ellenben azok a nők, akik csak képzelik hogy ilyenek, gyakran egyedül maradnak.
2020. ápr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
63%

Az intelligens lány nem "okoskodik", lehet, hogy csak van véleménye, és meggyőzhető.

Ha erőszakos, fölényeskedő, lehet okos, de akkor bizony nem intelligens.

Nem lehet általánosítani, hogy "a férfiak" "a buta nőket" kedvelik leginkább.


Az okos és művelt férfiaknak nem elég, ha egy nő szép és jó az ágyban, mert a nőkben is a minőségi személyiséget keresik, az olyat, mint önmaguk.

Persze nyilván előfordulhat, hogy rövid távon, vagy alkalmilag ráhajt egy butuska libára is, de tőle nem is akar többet, és később sem fog.


Ez sem általános.

Ismerős házaspár, végtelenül jó, gondoskodó, családszerető, remek háziasszony, tyúkanyó típusú, de butuska feleség, a férj értelmiségi, és imádja.

2020. ápr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%

Általánosságban akinek nincs rendben az önbecsülése az nem fogja jól érezni magát olyan mellett aki "jobb" nála akár csak néhány dologban is. Sajnos ez sok férfira jellemző. Nekik kell az, hogy érezzék a "felsőbbrendű" szerepet, hogy kicsit le tudják nézni a párjukat.

Viszont akinek rendben van az önbecsülése, tisztában van az értékeivel azt nem fogja zavarni ha a párja "jobb" nála bizonyos dolgokban. Egyébként két intelligens embernél úgy sem érzik a különbséget. Ott inkább az van, hogy én ebben vagyok okosabb te abban. Nyilván aki buta mint a fölt az úgy sem lesz már rövid távon se kompatibilis egy okos nővel.

2020. ápr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%

Ez részemről nem igaz! Egy ilyen butácska nővel kínlódás élni ezt tapasztalatból mondom. Volt élettársamnak semmire nem volt véleménye,pl a konyhabútort teljes egészében az én találtam ki, hogyan legyen, még az is milyen színű. Főzni a mai napig nem tud rendesen, tipikusan olyan nő aki 40 évesen is a facebookon éli az életét és kirak mindent saját magát lejáratva.

Mostani párom pedig egy értelmes, tanult ápolónő, mindenől tudunk beszélgetni, és ha kell a kezébe veszi a csavarhúzót is, vagy mint a múltkor egyedül kicserélte a vízcsapot. Ezen felül csinosan öltözik, szóval nekem ő az ideális partner.

44F

2020. ápr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Rockarc ***** válasza:
91%

Sokan nem birjak elviselni a naluk okosabb not, tehat ha tenyleg kiemelkedsz, az jelentosen szukitheti az erdeklodok szamat. Masreszt ott a macsok is elkopnak, mert ok iranyitani valo not keresnek, te meg nem fogod eldobni az agyadat egy fel mosolyert cserebe. Cserebe megvan az az elonyod, hogy egy komoly ferfi figyelmet is felkeltsd. En mindig fel szoktam kapni a fejem arra, ha olyat hallok, amit nok szajabol nem szoktam hallani.


Tipikus zsak a foltjat, akiknek nem kellesz, azok fele jo esellyel kolcsonos az ellenerzes. Azokkal keress kontaktot, akiknek van hajlandosaguk elgondolkodni az elet dolgain. Ok imadni fognak.


44F

2020. ápr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5-ös, már vártam egy ilyen értelemben gazdag választ.:)
2020. ápr. 1. 23:16
 8/29 anonim ***** válasza:
39%

a férfiak sokkal inkább azt a nőt keresik akik elég jók ahhoz hogy szerethessék miközben elég esélyes hogy szerethesse a nő.

Tehát a férfiaknak nem az baj hogy okos, hanem hogy egyrészt az ő szintjüket látszólag meghaladó a nő, másrészt talán túl népszerű, túl jó nő aki vélhetőleg komolyan megválogatja a férfiakat, ez pedig ijesztő sok férfinek. A legtöbb férfi inkább az egyszerűbb kiscsajokat keresi, nyitottabbnak remélve őket.

Tehát a megoldás ilyenkor hogy egy okosabb és csinos nőnek nyitottként kell viselkedni és kezdeményezőbbnek kell lenni ha könnyen párt szeretne találni.

2020. ápr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
61%

Én azt tapasztalom, hogy a valóban intelligens és értelmes nők népszerűek az olyan férfiak körében, akik tényleg társra vágynak, tehát nyilván fontos nekik, hogy normálisan el tudjanak beszélgetni a partnerükkel. Persze vannak kivételek is, akiknek csak dekoratív kiegészítő, dugópajti vagy házicseléd egy nő, ilyen esetben persze, hogy nem előny, ha az okos is (sőt). Olyan is van, akinek fényezi az egóját, ha folyamatosan okosabbnak érezheti magát a nőjénél. Azért szerintem abszolút nem ezek az általánosak.


Az intelligencia önmagában sosem hátrány, illetve ha valakinél az, az inkább őt minősíti. Viszont önmagában nem is feltétlenül előny, ha mellé nem kedves, emberileg is normális. Ha okoskodással, arroganciával, sznobizmussal párosul (rengeteg olvasott, művelt emberre jellemző), rendszeres kioktatásban nyilvánul meg, az nem vonzó. Aki folyamatosan bizonygatni akarja az eszét, engem szintén taszít mindkét nemnél. De ezek mind egyéb tulajdonságok, magával az intelligenciával nyilván semmi gond nincs.

2020. ápr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%
Én szeretem a művelt csajokat. De nagyon kevés van aki tényleg szokott olvasni.
2020. ápr. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!