Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddő férfiaknak érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddő férfiaknak érdemes egyedülálló anyáknál kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Legalább nem kell örökbe fogadni gyereket. Meg ha örökbe fogadnak egy gyereket és szakítnak, akkor nem is tudom mi lesz utána, így meg simán le lehet lépni.

2020. márc. 12. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Ez logikus választás a férfi részéről, mert így nem kell lemondania arról hogy családi légkörben éljen.

41F

2020. márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. márc. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy meddő nőkkel
2020. márc. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3: Azok szerintem nem jelentenek logikus célpontot.
2020. márc. 12. 17:56
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Elvileg igen. Gyakorlatilag ez a mondat: "így meg simán le lehet lépni." Nem mutat vonzó jellemet, és ha valaki csak azért akarna velem ismerkedni mert én egyedülálló anya vagyok és ez lenne erre az egyetlen indoka, azt kidobnám.
2020. márc. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Buta vagy. Kidobsz azért egy férfit, mert van agya, céltudatos és előrelátó.
2020. márc. 12. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem ez jó megoldás lehet.

Viszont, ha te így állsz hozzá, hogy " simán le lehet lépni" (és ezt nem bántásból írom, semmi elítélés nincs benne), akkor nem hiszem, hogy igazán tudnál kötődni a gyerekhez, ami meg nem túl jó. Persze ez változhat, ha évekig együtt éltek.

2020. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan nők akik kimondottan mendő férfit keresnek, vagy már nem akarnak gyereket, vagy nem lehet nekik sem.
2020. márc. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!