Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy milyen pasinak számítok? Hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
20 éves fekete hajú 180magas barna szemek
2020. ápr. 2. 00:44
 1/7 anonim válasza:
72%

Az első kérdést annyira nem értem.

A második kérdésre a válasz, pedig, higy bárhol, nincs nehéz dolgod, mint a nőknek általában.


33/F

2020. ápr. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Hogy érted, hogy milyen pasinak számítasz?

Amúgy ismerkedni szinte már bárhol tudsz, itt is sokan lennének jelentkezők.


F

2020. ápr. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Szemszín és magasság!


Ebből egyértelműen meg lehet mondani, hogy milyen pasi vagy.


Én mondjuk 185cm vagyok, tehát 2.8%-al jobb pasi vagyok nálad, és nekem zöld szemem van, ami csak az emberiség 2%-nak van, míg neked barna, ami a földön a legelterjedtebb... Világosan látszik, hozzám képest sehol sem vagy.

2020. ápr. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A visszajelzésekből jól leszűrhető. Ha nem keresik veled a szemkontaktust, nem mosolyognak rád, nem próbálnak minél többet a közeledben lenni stb., akkor elég egyértelmű... Nyilván az ellenkezője is. Nők esetén egy picit látványosabb a dolog, a jobbakat elég észrevehetően meg szokták nézni, a rondákat pedig szintén észrevehetően lesz•rják vagy lenéző, szánakozó, fanyalgó arckifejezéseket kapnak.
2020. ápr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Küldj képet💁

L

2020. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nehezen hiszem el, hogy 20 évesen nem tudod magadról, hogy milyen pasinak számítasz, ha csak nem, a valóság elől menekülsz. Ha ez felmerül még mindig akkor szerintem nem akarod hallani a választ erre a kérdésre.

Ismerkedni meg hobbik, érdeklődés alapján érdemes, szerintem.

2020. máj. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Badoora tessek regisztralni!
2020. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!