Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek önbizalomhiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek önbizalomhiányos lánnyal?

Figyelt kérdés
Aki sokszor megerősítésre szorul külsejét illetően
2020. ápr. 5. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Simán.
2020. ápr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Volt ilyen barátnőm, nagyon sokszor veszekedés volt emiatt. Nem hitte el, meg másból sem állt ki, csak az edzésből és a teste formálásából. Egy szimpla vásárláshoz készült 2 órát.


Szóval nem. Bocsi, ez az én véleményem. 1x elég volt. Mérgezte a dolgot.


De neked is, mi a gondod magaddal? Miért nem tudod magad elfogadni (egy szintig)? Persze az tök jó ha teszel azért hogy jól nézz ki, de kell egy mérték... A szépség múlandó, és relatív :(

2020. ápr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem.


Mivel egy idő után nem elég neki az én megerősítésem, és elkezd más irányba is keresgélni (tapasztalatból mondom).



Nem topmodellekre, nem palvinbarikra hajtottam sosem, de nekem fontos, hogy egy nőnek egészséges énképe legyen, és elfogadja magát olyannak amilyen. Én elég széles skálán belül szépnek tartok egy nőt, de ha ő magát nem tudja elfogadni olyannak amilyen, akkor nem tudok mit csinálni.

2020. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem.


Volt ilyen.


A felgyülemlett frusztrációja végül rajtam csattant. Teszem hozzá nem megérdemelten.


Valamint az önbizalomhiány gyakran hatalmas egót takar. Amikor lehullik a lepel és kiderül, hogy bezzeg ő így meg úgy, én meg nem vagyok hozzá képest senki (wtf?), meg hasonlók. Kicsit olyan mint a nice girl.

2020. ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, ha csak tolem varja a megerositest es nem mindenki mastol akkor oke, de lattam mar onbizalom hianyos csajt akk eleg nagy kva volt. Bar lehet sokan meg csak megjataszak h elesettnek tunjenek, ami sok ferfiben kivalt egy vedelmezo mechanizmust igy felkeltve az erdeklodest.
2020. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ellenkező esetben nem jönnék össze ilyen pasival
2020. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Még egyszer tuti nem. Azt hittem, hogy majd megjön az önbizalma, de bármit tettem, vagy mondtam, nem hitte el, hogy ő kell nekem, őt szeretem és mindig a lehetséges rosszat kereste. Ez addig fajult, hogy szakított velem, mert úgyis szakítanék vele. Hát ebből többet nem kérek, senkit nem fogok győzködni, hogy jól néz ki, vagy hogy őt szeretem.
2020. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Egyszer volt már ilyen, a nőnek az önbizalma mihelyst helyrejött, észrevette, hogy más férfiak is bókolgatnak neki stb. Lelépett mással utána.
2020. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!