Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adhatok ultimátumot egy férfinek, hogy döntsön mit is akar?

Figyelt kérdés
Hónapok óta randizok egy férfivel, de mégsem lett még hivatalos. Biztos vagyok benne, hogy mással is szexel, keresgél stb. másfelől heti 3-4-5 napot együtt vagyunk, tudnak egymásról a barátaink, utazást foglaltunk, kulcsom van hozzá. Én nagyon megkedveltem, de sokáig már nem bírom így. Arra gondoltam, hogy elmondom neki, hogy döntenie kell, hogy velem lesz, hivatalosan és akkor nincs csajozgatás stb. vagy ha ezt nem tudja elengedni, ami valószínűbb, akkor én kilépek ebből, mert ez hosszútávon nem lesz így rendben. Szeretném ha ezt a húsvéti ünnepek körül átgondolná és választ adna. Nyilván ha eddig nem komolyodtunk meg már nem is valószínű, hogy fogunk de a szituációval kezdenem kell valamit...

2020. ápr. 5. 23:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Nincs időm sajnálni. Tuti az a tipik pasi, aki minden nőnek kellene, mert rettentő jól néz ki. Soha többet nem sajnálok egy nőt se, mert engem se sajnál senki.
2020. ápr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%

1: Nekem is egyből ez jutott eszembe. Alfakanok bármit megtehetnek, az se baj ha melletted másokat tosz, nekik el van nézve, "mert igazi férfiak". És ilyenekre tapadnak a nők, miközben állítólag egy "hűséges, szerető, törődő" férfira vágynak.


Szóval csak hajrá, úgyis ez kell nektek, hiába mondjátok az ellenkezőjét.


Ja amúgy külön imádom mikor a nők jönnek a matekkal, hogy "amikor egy nő szexel akkor egy férfi is". Na igen, most láthatjuk, hogy ez mit jelent a gyakorlatban. Az ilyen pasik szexelnek az összesel, más meg egyel se.

2020. ápr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Adhatsz ultimátumot. El is fogadhatja. Aztán pár hónap múlva félrekúr. Kutyából nem lesz szalonna.
2020. ápr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, amúgy az is eszembe jutott, hogy belemegy majd folytat mindent tovább maximum jobban figyel...
2020. ápr. 5. 23:59
 5/18 A kérdező kommentje:

#1-2: Ő a puncs.hu-n ismerkedik csajokkal ahogy észrevettem, ajánlom nektek is.

Másfelől, nekem ez nem kell, azért szeretnék erre pontot tenni...

2020. ápr. 6. 00:00
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező szerinted őszinte, harmonikus, szeretetteljes kapcsolat lesz abból amibe BELEKÉNYSZERÍTED a másikat? Tényleg egy olyan ember kell neked aki nem azért van veled mert teljes szívedből téged akar hanem mert ultimátumot adtal neki és esetleg rámorogta hogy igen? Én mondjuk férfi vagyok de nekem borzalmasan természetellenes és kétségbeesett lépés ez. Ha valaki nem akar őszintén velem lenni soha nem erőltetem. Hol az önbecsülés és?


Arról nem is beszélve hogy kb biztos igent fog mondani mert te vagy a kényelmes társ és a biztos P..nci de ugyanezt fogja folytatni. Aki kellemes ilyen azt egy szóbeli megegyezés nem fogja érdekelni.

2020. ápr. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Engedély megadva.
2020. ápr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezem Chamberlain miniszterelnök urat; úgy hallottam, nem híve az ultimátumoknak.
2020. ápr. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Most komolyan hogy ennyire alacsony az önértékelésed?

Tedd fel magadnak a kérdéseket:

Ér ennyit ez a pasas?

Miért engedem, hogy valaki kapcarongyként kezeljen?


Szabadulj meg tőle. Ahogy előttem megírták: kutyából nem lesz szalonna. Ha eddig nem akart felvállalni, utána sem fog.

Esetleg annyit megtehetsz, ha nem bírod elengedni, hogy keményen az asztalra csapsz, azaz: megmondod neki az ultimátumod.

(Egyébként ennyi kínlódást senki sem ér szerintem.)

2020. ápr. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Dobd ezt a pasit.
2020. ápr. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!