Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában jól vagy rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában jól vagy rosszul szokott elsülni az, mikor egy ember szerelmes valakibe, aki viszont még bizonytalan, és a szerelmes fél ultimátumot ad, hogy X időre döntse el, akar-e valamit, mert tovább nem bírja?

Figyelt kérdés
Várom a véleményeket, tapasztalatokat.

2017. jún. 14. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig úgy voltam vele, hogy ha a másik bizonytalan velem kapcsolatban, akkor nem is akar, csak nem tudja megmondani. Eddig mindig igazam volt. Akinek kellettem, annak nem kellett rajta gondolkodnia.


26/F

2017. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1: Ne legyen igazad (de sajnos lehet, hogy az van)!
2017. jún. 14. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Rosszul sül el! Ne sürgesd a másik felet! A szerelmet nem lehet kizsarolni valakiből, vagy határidőre elvárni. Sokkal jobban jársz, ha türelmesen kivárod, hogy a másik jelezzen. Persze nem szabad a végtelenségig várakozni valakire. Ha nem ad egyértelmű jelzést néhány hét, vagy 1.-2 hónap múltán sem, akkor nem akar veled lenni. Ezt is el kell fogadni, mást kell keresni. Én egyszer sürgettem egy hölgyet, pedig már majdnem benne volt az együttjárásban. Eltoltam az egészet.
2017. jún. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hat indulj ki magadbol: Neked kellene gondolkodasi ido arra, hogy valaszt adj erre a kerdesre? Bizonytalan lennel az O helyzeteben?


Nincs olyan, hogy "szerethetnelek" is. Szereted vagy sem, itt ez a kerdes. Sajat magambol kiindulva tudom, hogyha nagyon akartam valamit, ott nem kellett gondolkodasi ido, csak tettem a dolgom. Inkabb hagyjad, ne adj Neki ultimatumot, csak magadnak. Ha x ido mulva is azt erzed, hogy nem vagy elegge szeretve/eltol magatol, akkor hagyd.

2017. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!