Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az egyedülá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az egyedülálló anyáknál van esélyem, de a gyerektelen nőknél nincs? Mit esznek rajtam az egyedülálló anyák?

Figyelt kérdés
39 évesen lett először barátnőm, egy egyedülálló anya. Addig soha nem tekintettem az egyedülálló anyákra potenciális partnerként. Most úgy néz ki, hogy egy két gyerekes egyedülálló anya megint kiszemelt magának, de két gyerek az sok, nem tudok mit kezdeni vele. Esetleg megdugom. Mégis mi lehet az oka, hogy az egyedülálló anyáknak ennyire bejövök? Az, hogy megbízható, apatípus vagyok, vagy mi?

2020. ápr. 6. 18:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Az, hogy segítesz neki nevelni a gyerekét.


Persze tudom, ez általánosítás de sok esetben ez van.

2020. ápr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Én a kommenteid alapján mindig láttam hogy nem vagy éles kés, hát mostmár biztos...
2020. ápr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
A gyerekteleneknek a fiatalabbak kellenek. Ez 2020, nem a középkor, már a nők is a friss húsra mehetnek. Az egyedülálló anyák meg lehet azt hiszik, hogy nekik van náluk esélyed, vagy úgy látják megbízható lennél a gyerekeik mellé.
2020. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
A hím akinek kipottyantotta a purdékat, most már elhagyta, ezért megpróbàl bárkit bepalizni.
2020. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Legfeljebb az álmaidban esz rajtad bármit is gyerekes nő. :*
2020. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Az alfa akivel dugatta magát és vemhes lett tőle, majd kihordta a gyerekét szokásos módon elhagyta, ezért most keres egy megbízható bétát akivel biztonságban felnevelheti a fattyú purdét.
2020. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha állításod szerint nekik jössz be, akkor javasolom, hogy tőlük érdeklődj az okról. Ehhez nem kellene sok ész, hogy magadtól is rájöjj. Bár esetedben lehet kell.
2020. ápr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert lerí rólad,hogy sok nővel nem voltál,olyan papucs lehetsz.
2020. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
6-os nagyon kemény, de igaza van. Egy gyerekes nőnek mondjuk úgy nem akkora az elvárása.
2020. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%

A kétségbeesés nagy úr.


Olyan egyedülálló anyák próbálkoznak be nálam, akik pár évvel korábban gyerek nélkül még rám sem néztek. Persze, most hirtelen felértékelődött a megbízhazó jellem, a jó egzisztencia, a hűség, hiszen a gyerek már megvan, most kell valaki aki segít felnevelni

2020. ápr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!