Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mi a bajotok a magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi a bajotok a magas nőkkel?

Figyelt kérdés
181 centi vagyok és szinte senkinek sem kellek :(
2020. ápr. 9. 20:16
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
53%
30,de legkésőbb 40 felett a magyar lakosság többsége nagydarab vagy egyenesen kövér, magassagtól függetlenül. Sőt, a nők többsége 160 centi, aztán gurulnak, tisztelet a kivételnek. Én baromira nem csak kis filigrán, csinos alacsony nőket látok. Persze ha a tizen meg huszonegynehany éveseket nézitek, akkor más az arány.
2020. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Mennyi mindenen tudunk rágóni mi nők... figyelj, semmi baj nincs a te magasságoddal sem.Én is 180 vagyok. A lényeg, hogy egészségesek legyünk.Minden más lényegtelen. Össze rakom a két kezem, hogy nincs semmi komoly betegségem.Kit érdekel egyesek negatív véleménye.Fogadd el, hogy te ilyen vagy és kész. 145-190 cm-ig teljesen normális női magasság. Csak ritkább ahogy az extrém alacsony is.
2020. ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

41

Azért lehet egy tipped, hogy itt ennél a kérdésnél a válaszolók 80%-a harminc év alatti volt. És igen, a huszonévesek a tizenéveseket, a huszonéveseket (esetleg a kora harmincasokat) nézik meg. Nem érdekel mi a helyzet a 40 vagy a 60 évesek között, mivel az a korosztály nálam nem számít párkeresés/szexualitás szempontjából

2020. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Ja, hogy te csak egy baromi szűk metszetét nézed a társadalomnak. Abból túl nagy következtetést nem lehet levonni.
2020. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

De még egyszer: Az idősek hol érdekeljenek? Ugyanígy téged is. Ez itt most a párkapcsolatok témakör. Azt a korosztályt vizsgáld, amelyik iránt te érdeklődsz.


Abból milyen következtetéseket lehet levonni, ha beveszed a 10 és a 60 éveseket is a párkapcsolatokról szóló elemzésbe?

2020. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Legalább látod belőle a jövőt. Hogy 40+osan is csak pár deka lesz a 150 centis álomnődön :D tizen meg huszonévesen könnyű jól kinézni.
2020. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!