Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most komolyan lányok, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan lányok, mégis mi bajotok van az egyszerű, átlagos külsejű fiúkkal, meg, aki nincs kigyúrva és nem magas? Most tényleg ennyire fontos, hogy csőnadrágban feszítsek meg V nyakú rózsaszín pólóban?

Figyelt kérdés
Egyszerűenn nem igaz, hogy minden 13-16 év körüli lány ilyen felszínes, ráadásul émg jellemre is utálatosak, nem is értem miért hiszik, hogy a szépségük miatt csupán majd járnék velük, ha jellemre nem bírom elviselni őket. -.-"

2012. júl. 16. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
az a gond h elvárod h a lányok ne külső alapján ítélkezzenek, közben te is ugyan ezt csinálod. valakin van egy csőnadrág, meg egy v nyakú póló, akk rögtön b.zi/páwa/bunkó/paraszt stb.
2012. júl. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Először is: ha így folytatod nőgyűlölő leszel, és annál taszítóbb nincs.

Másrészt: 13 év körüli lányok még buták, nem kell sokat várni tőlük, nem látnak az orruknál messzebbre.

21/L

2012. júl. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A szép lányokat már meggyűlöltem,köztük már nincs olyan aki rendes lenne, csak a fiúk külsejét, ruháját, anyagi helyzeétt nézik, hogy mennyire pénzes és miket vetethetnek meg vele, nekem már az is mindegy lenne ha egy csúnyácska lánnyal jöhetnék össze. Amúgy a poén, hogy helyes vagyok arcra, szóval nem járna rosszul egy csúnyácska lány velem. Csak hát szegényebb vagyok és nem tudok ilyen drága ruhákra költeni, vettem egyszer azrét egyet és máris megnéztek a lányok,k azleőtt észre sem vettek, tényleg szomorú, hogy ez így megy :/
2012. júl. 16. 17:16
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Nincs bajom velük,szeretem őket.:) A rózsaszín V-nyakú pólóktól irtózom,mert az csak akkor mutat csak jól,ha vannak hozzá női mellek is,a nők meg nem vonzanak engem.A csőgatya az homáros,és impotenciát csinál(bocs,ezt nem hagyhattam ki,amúgy meg igaz is :D),és velejárója a fülbevaló,amit megint meghagynék a hölgytársaimnak.:) Elég,ha egymagas velem,kigyúrtnak nem kell lenni,de azért bírjon el,mert nem vagyok szerintem egy ólomtehén 50-60 kilóval,meg azért ha gyengébb tőlem,nem érzem magam annyira nőnek mellette,főleg ha nekem kell őt védeni.:D Az,hogy a többség ezekre bukik,pech. Az,hogy én másra,mégnagyobb,mert sajna minden "páva srác" engem talál meg,mint leendő barátnőt,én meg azt se tudom,hogy fogalmazzak,hogy bocsi,de ez nekem nem jön be. Mellesleg még annyit,hogy ha nem vonz az arcra,akkor soha nem fog tetszeni öltözettől és testtől függetlenül. Ez a helyzet a belsővel is,csak ugye előbb látni a csomagolást,meg azért is számít a külső,mert azt fogom jobb esetben megcsókolni(meg egyebek),nem a "lelkét",és ha az nem vonz... Na,lényeg a lényeg,vannak még kivételek,lesznek is,csak nehéz rátalálni. :)

16/L

2012. júl. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Nekik elég, hogy jól nézzenek ki. Neked meg meg kell szenvedned azért a rohadt pénzért amit kiszív belőled. Eszük semmi, gyávák, csak szülésre voltak, mostmár arra se mert inkább karrier...illetve, hogy otthon kiszolgáljanak, megcsinálják a reggeli kávét stb.. Ja és nem vagyok bu zi, sőt homofób vagyok
2012. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy az a probléma, hogy sovány és alacsony vagyok, szóval mindenki ezeket a vackokat akarja rámerőltetni, mert szerintük ez áll jól az alkatom miatt, fura, mert tényleg jobban megnéztek, de én nem akarok ilyen drága vackokban járni, meg nem is jön be igazából ez a stílus.
2012. júl. 16. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!