Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék keresztény férfiakk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék keresztény férfiakkal ismerkedni? 22/L

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatot keresek, de valahogy nem találom meg a nekem valót.
2020. ápr. 9. 22:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%

Itt vagyok 😇

21 F

2020. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Noren1989 ***** válasza:
2020. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Ennél lehangolóbbat ritkán olvasni egy lánytól.
2020. ápr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Sok a “hamis próféta”. Én annó regisztráltam ilyen oldalra ami ilyen embereknek lett kitalálva avagy közös pont,( mondjuk én fiúként kerestem lányt) természetesen a többsége kamus volt :kiguglizta mit illik írni avagy ennek meg annak a szentnek az életéről szóló könyv a kedvence ez meg az a zarándokút van a bakancslistán, hát persze.....Kb olyan mint a Tinder csak kevésbé szép lányok voltak ,eredmény meg ugyanúgy kb semmi. Jóformán annyiban volt vallásos oldal hogy nem volt hátrány a vallásosság. De ha jött valami jóképűnek tartott cicafiú akkor ő vitte a piacot akár nyílt ateizmussal is...
2020. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Van keresztély Minecraft szerverem, szerintem ennél keresztényebb nem lehet valaki.
2020. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Az egyik unokatesóm egyszer elment valamilyen keresztény társkeresős összejövetelre, "békeidőben" biztosan rendeznek ilyesmit. Vagy elmehetsz táborokba gyerekfelügyelőnek, segítőnek, ott is lehet ismerkedni, Bibliaórákon, különböző rendezvényeken is tudsz. Ha katolikus vagy, akkor esetleg szóba jöhetnek a zarándoklatok is, hátha az időseken kívül a te korosztályod is képviselteti magát.
2020. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
13%
#4 ez is csak a nők jellemét minősíti
2020. ápr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%
keresztenytars.net
2020. ápr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Templomban pl?
2020. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%
Én katolikus vagyok, templomba is szoktam járni, legalábbis amikor még lehetett. 27F
2020. ápr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!