Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nehéz nővel ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz nővel ismerkedni egy 30 éves férfinak manapság?

Figyelt kérdés

A velem egykorúak 20-30 évesek csak az okostelefonjukkal és a tablet PC-jükkel vannak elfoglalva. Amit vagy önfotózásra vagy állandó jellegű facebook-ozásra használnak. De engem épp ezért is nem érdekel sem az okostelefon sem a tablet PC. Én csak telefonálásra használom, és nekem megfelel erre egy régebbi telefon is. Csak az ilyeneket már dugdosni kell mások elől, mert ciki!


Ezektől nem lehet megszabadulni, mert ha kimész a szabadba, akkor is a zsebedben van, még evés közben is.

A számítógépet pedig ki lehet kapcsolni.


Én inkább az olyan dolgokat szeretem, mint a természet-fotózás, klasszikus zenék (ezek csak kikapcsolnak), retro zenék (ezek is ihletet adnak dolgokhoz). A világűr is foglalkoztat, az archeológia.


Csakhogy: 1. Ezeket a dolgokat csak a 40-60 éves emberek érdeklik, ők pedig túl idősek hozzám.


2. Csak az egyetemistákat. Én nem vagyok egyetemista. És az egyetemisták pedig nem járnak/mutatkoznak náluk tanulatlanabb emberekkel. És azt vettem észre, hogy az egyetemisták nagyon elfoglaltak. Folyton koncertekre járnak, rendezvényeket szerveznek, folyton mozgásban vannak, és remekül el vannak a barátaikkal.


3. A keresztények. Nem vagyok keresztény sem. És a keresztények is csak keresztényekkel járnak. Mivel: "gondolkodjunk azonos látásmódban".



2014. jan. 18. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Soroljam az okokat?:)
2014. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az, hogy én komolyabban gondolkodom a koromhoz képest! Engem nem a média vezet, mint legtöbbeket!
2014. jan. 18. 18:48
 3/7 A kérdező kommentje:

Mit kell lehurrogni az embert? Minden fiatalt csak a modern kütyük érdekelnek. Csak azokkal foglalkoznak. Én nem.


Egyetemistáknál szintén igazam van.


A keresztényeknél és az időseknél is!

2014. jan. 18. 19:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, 30-40 évvel ezelőtt sem volt könnyebb. Sőt akkor még számítógép se volt, nemhogy internet. Maradt a társkereső iroda. Befizettél egy ezrest, és összehoztak valakivel. Azért az ezresért 3-szor kezdhetted újra, ha közölted velük, hogy nem tetszett a partner.
2014. jan. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma sajnos a társkereső oldalakon mindegyik olyan nő, mintha egy New York-i topmodell lenne. Nekem viszont egy visszafogottabb nő lenne jó. Csak sajnos a média mindenkit bevonzz magának.
2014. jan. 18. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Soroljam az okokat?:) - sorstárs? Kelet-/Közép-Európábn vagy, ez a fő ok.


Amúgy nem kell pánikba esni! Nehéz, de közel sem lehetetlen.

2014. júl. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Sorolom így félév után. Magyarországon a legtöbb nőnek már teljesen irreálisak az elvárásaik.


Ez nagyrészt azért van, mert átmosták az agyukat.


Kezdjük ott, h a legtöbb elve marha unalmas, mivel nem is szorul rá,h érdekes legyen 30 éves koráig, mert bőven elvan addig azzal, h van két melle meg egy lyuka.

30 után meg már frusztráltak, viszont visszavesznek az elvárásokból.


Amúgy a magyar nők elég beképzeltek a nyugatiakhoz képest, kb. mind hercegnőnek érzi magát, és két értelmes mondatot nem tud kinyögni flegmázás nélkül.


a probléma az,h te intellektuális kapcsolatra akarsz barátnőt, de erre a nők többsége alkalmatlan. és ezt komolyan mondom. azt most hagyjuk, h milyenek a képességeik a férfiakhoz képest.

egy nő nem azért jön össze a férfival, mert komoly dolgokról akar beszélgetni, hiába állítja ezt, hanem akkor, ha jóképű/bunkó/macsó férfi vagy, és szórakoztatod a humoroddal.


vagy keresel mégis egy idősebb nőt, aki már kénytelen kicsit gondolkodni, mivel a testével már nem tud pasit fogni, vagy csak szexre használod a nőket, és férfiakkal beszélgetsz komoly dolgokról.

2014. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!