Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek engem csak a vékony nők érdekelnek? Csak is úgy mond az számít nálam hogy vékony legyen. És én meg nem vagyok egy nádszál 89kg

Figyelt kérdés
2020. ápr. 10. 05:28
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
89 kg zsír, vagy 89 kg izom? 190 centihez, vagy 160-hoz?
2020. ápr. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

174 cm

Nem full izom de jóval több mint ahogy írtad a zsír

2020. ápr. 10. 05:37
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Akkor fogyj le, ennyi. Nem olyan nehéz. Van rajtad minimum 20 kg felesleg.
2020. ápr. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Mit tehetnél. Keress vékony nőt.
2020. ápr. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

"Van rajtad minimum 20 kg felesleg."


Ezt így meg tudod mondani? Ember, 88 kiló vagyok, 20 kilóal könnyebb 12 évesen voltam. Most van rajtam mondjuk 2 kiló súlyfelesleg, amit leginkább magamon veszek észre, mert más inkább izmosnak, vállasnak lát...

2020. ápr. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

#5

És te hány centi vagy?


Párom 172 centihez 63-64 kg, vékony, szálkásan izmos.


És mivel a kérdező is leírta, hogy rajta inkább zsírfelesleg van, plusz azért 174 centihez azért a 89 kg eléggé durván elhízott. Szóval, erről csak ennyit.

2020. ápr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Ui. Javítás: annyi izom nincs a kérdezőn, hogy az így jól nézzen ki. Neki 70 kg környékének kell lennie, ahhoz, hogy jól nézzen ki.
2020. ápr. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lefogysz vagy nő nélkül maradsz.
2020. ápr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

5.

A kérdező leírta a magasságát, te nem. Azért ha valakinek tudod a magasságát és a súlyát (+leírja hogy nem testépítő világbajnok), akkor abból úgy kb ki lehet következtetni az alkatát.


Kérdező, én fél év alatt fogytam pár évvel ezelőtt 24 kg-ot. Előtte nekem is lehetetlennek tűnt a dolog, de sikerült. Csak annyi a titka, hogy ne igyál egyáltalán alkoholt, ne cigizz, járj el naponta aerob (vagyis gyalogló) edzésre (ami jobb fogyáshoz, mint a futás), ezen kívül ne egyél szar-szemét-egészségtelen kajákat és állj át egy diétás étrendre. Ami előre mondom főleg sovány húsokból és egyéb fehérjeforrásokból, zöldségekből, illetve kevés szénhidrátból (de nem cukorból!) fog állni.


Ne legyél rossz értelemben vett átlagember, aki teljesen szarik a táplálkozására. Nem dagadtnak születtél, csak a rossz életmódod miatt lettél az.

[link]

[link]

2020. ápr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, egy tizest simán le tudsz dobni, cirka 10 hét alatt. Ha edzel is mellé, nem izomból fog lemenni. Nem kell profin gyúrni. Futás, biciklizés és ha nem akarsz súlyzózni, akkor saját testsúlyos edzés. Az is elég, ha minden nap nyomod a fekvőtámaszt, felüléseket, guggolásokat és csinálsz plankot. Írd le miből mennyit csinálsz, és lassan, fokozatosan emeld. Ha elsőre csak 5 fekvőtámaszt tudsz megcsinálni,akkor onnan kezded, és emeled. Magadnak is jót teszel ezzel, az egészségednek is. A kajára csak oda kell figyelni, kisebb adagokat enni és elhagyni a rágcsát, szemetet, üdítőket.
2020. ápr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!