Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak az arc számít, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az arc számít, vagy a teljes összkép?

Figyelt kérdés
Nem igazán vagyok jóképű, de nem is tartom a fejem csúnyának. Cserébe sportos, izmos vagyok. Létezik hogy csak az arc érdekli a nőket? Eléggé úgy érzem hogy igen...
2020. márc. 15. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálad a magabiztosság hiánya lesz a gond. A nőknek egy bizonytalan férfi csak probléma és nem vonzó.
2020. márc. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a fejszerkezet meglehetősen fontos a férfiaknál, bizonyos nőknek.

Bár léteznek, léteztek köztudottan ronda férfiak, mégis tapadtak rájuk bizonyos nők.

Azt a stílust meg megjátszani....képtelenség.

Azért írom hogy bizonyos, mert nincs két egyforma nő a világon, egyforma ízléssel.

2020. márc. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1-es. Lehet igazad van. Sok negatív dolog történt velem az elmúlt években. Lehet fejben kellene rendet tennem. Pedig a többi tényező is igencsak rendben van az életemben. Pénz, munka stb...
2020. márc. 15. 10:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezek az egyéb skillek mint magabiztosság életvidámság csak a házinyúlak körében ér valamit. Akihez odamegy az ember kezdeményezni az mit lát: egy arcot, és az alapján ítél( még magát a testet sincs ideje sokszor végigszemlélni).
2020. márc. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ebben nincs igazad utolsó. A magabiztosság stílus lazaság humor lejön a testartásból mozgásból tekintetből mimikából az első megszólításból az öltözékből. Gyakorlatilag nagyon hamar fel lehet ezt mérni. A kommunikációs készségről és a tanultságról is hamar lehet képet alkotni nem kell hosszú ismeretség.

Ami engem illet az arc ugyanolyan fontos mint a test és a jellem. Ha valamelyik nem tetszik veszett ügy. Nem tudnám azt mondani hogy egyik vagy másik a legfontosabb mert külön külön kevesek. Talán a jellem kicsit hangsúlyosabb de ahhoz a külső adottságok is minimum semlegesek kellenek legyenek de jobb ha tetszenek.

2020. márc. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És ezeket (stílus magabiztosság)mikor hitelesíted? Ha tök rendben van az ürge külsőre és kell kukázni valami egyéb tulajdonságot hogy romantikusan legyen a sztori. Ha ennyin múlna hogy “ne légy elveszett ember” akkor pár gyk rovat feleslegessé válna itt. De például te is leírtad a frankót: legyen ebben is oké meg abban is. Te nem kompromisszumkész vagy amire a kérdező kiváncsi (avagy lehet e kompenzálni a-val ha b bajos). Nem, te plusz elvárásokat támasztasz : “vagy” helyett “és” szerepel a kívánságlistán.
2020. márc. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Na ez az, hogy nem látok kompromisszumkészséget... Tegyük fel, szép a testem, értelmes és intelligens is vagyok. Évi 2-3 nyaralás lazán belefér. Van mondjuk autó, lakás, ami kell.


És akkor bukik a téma mert mondjuk átlagos az arcom, és mondjuk kezdek kopaszodni. (Mert ezt látják meg elsőre)


A kiszemelt hölgyek meg általában tökéletesnek hiszik magukat (külsőre) amúgy meg semmit nem tudnak felmutatni. Akkor az ilyen "kukáz". Már most tényleg nem tudom mit kellene csinálnom.


Szerencsére volt már barátnőm, egész hosszú ideig.

2020. márc. 15. 12:22
 8/10 A kérdező kommentje:
Jah, egyébként a legutóbbi barátnőm irigy volt a sikerességemre, és állítólag én elnyomtam őt emiatt, mert egy nullának érezte magát mellettem. Sakk-matt?
2020. márc. 15. 12:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen a listán és szerepel meg az hogy elég ha nem taszít ergo semleges az arc vagy a test. A jellemvonások jelentenek pluszt vagy eleve bukó tényezőt mert az vagy tetszik vagy nem.

Most komolyan jó lenne ha nem tetszik a feje szegény srácnak de a teste mondjuk bejön így zacskóval a fején dugnánk vagy csukott szemmel? Mert ezt takarja ha taszít az arca az illetőnek vagy a teste csak akkor már eleve szóba se jön a szex.

Leírtam csak ugye az a fránya szemellenző útba lehetett mikor olvastad hogy elég ha semleges ami kB az átlagos szinonimája. Ez a beugró de az hogy számomra mi az átlagos nem általános dolog. Lehet nekem tök más mint a szomszéd lánynak. És ugyanakkor kell valami ami megfog a pasiban. Na most akkor miért nincs kompromisszum meg kompenzálási lehetőség? Azért mert csak azt értelmezed abból amit leírtam ami beleillik a világképedbe.

A 3 tényezőből a jellemek tetszenie kell és minimum semleges külső az amivel hajlandó vagyok foglalkozni mert tapasztalatból tudom hogy ha taszít az illető külseje akkor idővel ez undorba csap át és abból nem hogy szerelem de szex se lesz soha. Lenne értelme így randizgatni? Az meg külön jó ha már elsőre tetszik a külseje is az illetőnek de gondolom magatoktól is érthető miért pozitívum ez nem kell külön magyarázni.

2020. márc. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a kinézet dolog egy butaság. Az hogy ki néz ki jól, az eleve egy relatív dolog. A kisugárzás sokkal fontosabb, mint bármi más. Ha a kisugárzásoddal megfogod a másikat, akkor úgy is téged lát a legjóképűbbnek. Nekem van olyan ismerősöm akire kinézet alapján azt mondanám, hogy hogy lehet neki nője? És olyan nője van, aki tényleg top 10-es modell kategória. Van egy olyan stílusa ami bejön a csajnak és a csajt egyáltalán nem érdekli, hogy a "norma" szerint ő nem egy álompasi kinézetre. És mielőtt valaki ezzel jönne, nem, se nem pénzes, és még diplomája sincs a srácnak és kigyúrva sincs egyáltalán (de nem kövér vagy ilyesmi, csak szimplán nem sportol semmit).


De ez fordítva is igaz a nemek tekintetében. Volt már olyan nő akire külsőleg azt mondtam volna, hogy na ő kell nekem, mert fullra bejön. Aztán mégsem mozgatott meg bennem semmit a személyisége. Ellenben volt egy másik lány akire egy-két ismerősöm azt mondta szerintük egyáltalán nem szép, viszont olyan stílusa van a csajnak, hogy én ettől függetlenül belé is estem és amíg együtt voltunk, rá se tudtam nézni más nőre.


Szóval röviden, csak a kigyúrtságtól sosem lesz nőd (hosszú távon legalábbis biztos nem). A stílus és a személyiség fontosabb.

2020. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!