Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, titeket taszítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket taszítana egy ilyen nő?

Figyelt kérdés

-25 éves

-még nem volt párkapcsolata

-egy bérelt szobában él

-nem igazán vannak barátai

-minimálbért keres egy irodában dolgozva

-nem szép arcra

-177 centi magas

-67 kiló

-kicsi a melle

-nagyon introvertált

-nem tehetséges (pl zenében, sportban)


2020. ápr. 10. 23:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
74%

-picit fiatal hozzám, de attól függ , ha megvan a közös hang miért ne..

-nekem 1 volt komoly, 1 pedig nem komoly

-teljesen mindegy hol él

-nekem sem igazán vannak barátaim

-tök mindegy mennyit keres, meg amúgy is lehet fejlődni

-a szépség mindenkinek mást jelet

-177cm pont jó

-67kg szerintem teljesen okés

-nem minden a nagy cici...

-én is intro vagyok ezzel sem lenne gond

-attól mert sem zenében , sem spotban nem vagy tehetséges , még élvezheted ezeket, vagy lehetsz másban tehetséges , csak meg kell találnod ami neked tetszik.

2020. ápr. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
13%

Igen. Túl magas. Soha többet nem állnék szóba, velem egy magasságú (vagy magasabb nővel). Ez önmagában nem zavarna, de az hogy a magassága miatt többnek képzeli magát...

Amúgy nincs veled semmi gond. Leszámítva, hogy Te is érzed, hogy nem jó ez így. Így viszont tehetsz ellene.

2020. ápr. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%
Nem taszítana, de nem szánnék rád sok időt. A kinézeted, a szobád, a kereseted nem érdekelne és nem lenne szempont, de a kérdésből áradó önsajnálatot nem tudnám elviselni.
2020. ápr. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem taszítana.
2020. ápr. 11. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Azta! Te aztán tudod, hogy add el magad! Felsorolod az összes rossz vagy annak vélt tulajdonságodat és semmi mást, majd azt várod, hogy valakinek megesik rajtad a szíve! Ez aztán igazán vonzó megközelítés!

Akkor most menj és gondold át újra a kérdésed, mert így nem kezdünk hozzá semmihez! A választ te is tudod.

2020. ápr. 11. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. ápr. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Az zavarna, hogy magasabb vagy nálam, de ezt leszámítva nem.
2020. ápr. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem taszítana, főleg, hogy ismerkedéskor gondolom úgysem sorolnád így fel ugyan ezeket ha nem az a cél, hogy ne is legyen kapcsolatod.

Pl nekem sem nagyon vannak barátaim, az számomra nem gond, meg eddig nekem is csak 2 kapcsolatom volt, azok sem túl komolyak, tehát még inkább ennek is örülnék.

25/F

2020. ápr. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ha idősebb lenne, akkor nem.
2020. ápr. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
48%
Bocs, de kismellű, nem szép arcú nő nem kell.
2020. ápr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!