Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, taszítana titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, taszítana titeket egy ilyen személyiségű nő?

Figyelt kérdés

Alapvetően kedves vagyok az emberekkel, mosolygós, önzetlen gesztusaim is vannak, viszont ezek nagy része csupán a külvilágnak szól, hogy ne tartsanak bunkónak.

De aki mélyebben megismer, az tudja, hogy bizonyos dolgokat/embereket/szokásokat eléggé elítélek, valamint nehezen alkalmazkodom másokhoz, öntörvényű vagyok.

Eléggé racionális vagyok a szerelemben, nem vagyok ez a nagyon romantikus, bújós, nyálas fajta. Természetesen szoktam olyanokat, hogy pl. meglepem valamivel a másikat, vagy sütök-főzök neki, vagy írok neki egy szép levelet, stb, de nem igénylem a folyamatos törődést és a bókolást. Szeretek egyedül lenni, és fontos számomra a saját életem is.


Összefoglalva tehát, nehezen engedek közel magamhoz másokat, nehezemre esik sokszor az intimitás és a törődés kimutatása.


Számotokra ez milyen lenne?


23N


2018. júl. 11. 18:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel alapvetően semmi gond, mindenkinek vannak ilyen hibái, amin dolgozni kell, ha együtt akarsz élni valakivel. Lehet hogy nem találtál még olyan férfit akibe nagyon beleszerettél, mert azt valószínűleg könnyen magadhoz engednéd.

Nálam az még plusz pont is, ha egy lány nem az a nagyon romantikus alkat, aki azt hiszi magáról hogy egy hercegnő és körülötte forog a világ.

2018. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Önmagában ez nem taszító, de a kérdés az, hogy össze tudnánk-e adott esetben csiszolódni? A kapcsolat az nem csak abból áll, hogy az egyik felad dolgokat és igazodik a másikhoz, ergó neked is alakulnod, formálódnod kell, különben összeakadsz a partnereddel és a gép leáll.


Nekem inkább úgy tűnik, mintha valami oknál fogva pajzsot tartanál magad elé és nem akarnál egy pontnál közelebb engedni senkit. A racionalitásoddal nincs gond (én is annak vallom magam), de a romantika, meg az intimitás igenis fontos része a kapcsolatnak. És itt nem a nyilvános nyalás-falásra gondolok, hanem az egymás közötti intimitásra. Ha ez nincs, akkor lakótársak vagytok, akik néha összegyűrik a lepedőt.

2018. júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem a képmutatás taszít.


Meg lehet élni az őszinteséget és véleményfelvállalást bunkóság nélkül is.


Egyenesség+tapintatosság.

2018. júl. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2: Igazad lehet, de mindig is ilyen voltam. Fullasztónak érzem a folyamatos intimitást, de nem tudom, hogy miért.


3: Hazudni nem szoktam, egyszerűen csak normálisan viselkedek másokkal.

2018. júl. 11. 18:20
 5/18 anonim ***** válasza:
Teljesen jó.
2018. júl. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem.

Én sem igénylem a folyamatos törődést/bújást.

Néha-néha kimutatni egy nap vonzódást az bőven elég.:)

2018. júl. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
@4: Számodra mit jelent a "folyamatos intimitás"?
2018. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A "normális" nem egy minden vélemény felett álló követendő igazság, hanem a te egyéni értékítéleteid halmaza, egyénenként változó szuverén jog a komfortérzet megélésére.


Az én értékrendem szerint például nem viselkedsz "normálisan", ha nem azt mutatod kifelé ami belül valójában vagy.


Ha valamit mutatsz csak azért, hogy elfogadjanak, de valójában nem az van belül, akkor nem tiszteled sem magadat, sem a többi embert, és igaztalanná leszel.


Viszont nem célom téged inzultálni, kérlek ne vedd kötekedésnek, csupán képviseltem a véleményemet.


További szép estét neked!

2018. júl. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

7: Pl. nem vágyom arra, hogy fél óránként ölelkezzünk meg csókolózzunk, a közös időtöltést, programokat, beszélgetést jobban szeretem. Nyilván szeretek hozzáérni a másikhoz, de ha dolgom van éppen, akkor szeretem, ha békén hagynak.


8: Én olyanokra gondoltam, hogy pl. ha valaki megy előttem az utcán és útban van, akkor nem fogok ráordibálni, hogy "Takarodjál már arrébb, b***meg!", vagy ha ügyet intézni megyek, akkor is türelmesen, kedvesen viselkedek.

2018. júl. 11. 18:34
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ura vagy az érzelmeidnek, szuper.


Ahogy kommunikáltad úgy képmutatásnak tűnt, ez esetben bocsáss meg.:)

2018. júl. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!