Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen helyzetben mi lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen helyzetben mi lenne a megfelelő cselekedet?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, biszexuális lány.


Van egy exem (férfi), akivel január vége óta élünk külön és a napokban kitalálta, hogy mellettem szeretne lenni, csak én vagyok neki meg ilyesmi. Hazavágyna. Úgy érzem, nem tudnék neki megbocsájtani már. Már annyi rossz dolog van mögöttünk, annyiszor kerültem én háttérbe, hogy ez már nem tűnik el kettőnk közül nyom nélkül. Viszont sajnálom és aggódom érte, mert azért emberileg szeretem. Vannak dolgok, amik miatt kell neki a lelkitámogatás és nem tudom, megtehetem-e, hogy magára hagyom.



Van egy lány, akit nem rég ismertem meg, nagyon kedves, aranyos és olyan velem, milyen nem nagyon volt még senki. Igyekszem mindenemmel rá koncentrálni, mert megérdemli.

Igyekszem én is azt adni neki, amit ő ad nekem, habár a járvány miatt ugye a találkozás most nem lehetséges, mert messze lakunk.


És van egy másik lány, akit több, mint egy éve ismertem meg és habár sok időt töltöttünk együtt, sosem volt közöttünk semmi. Viszont ennek ellenére a lelkem mégis "nála köt ki", nem tudom kiverni a fejemből, habár jelenleg nem is beszélünk.


Mindkét lány leszbikus, az exem biszex, ahogy én is.


Fogalmam sincs, mit kellene tennem. Nem tudom, hogy ez jelezhet-e valamit, hogy akármennyire nem akarom, mégis a másik lány jár a fejemben. Próbáltam rájönni, mi a helyes út, de nekem egyedül nem megy.

Ti mit tennétek?



2020. ápr. 14. 06:37
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Az exedet felejtsd el, nem tartozol neki semmifele lelki tamogatassal es semmi egyebbel. A ket lany kozul meg valassz...
2020. ápr. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Leírtál egy csomó felesleges infót pl, hogy a pasid biszex, aminek semmi köze a helyzethez


Ahelyett, hogy annyit írnál: magam sem tudok dönteni 3 ember közül. Ennyi a sztorid, a többi csak sallang.

2020. ápr. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem felesleges, mert pont emiatt kell(het) neki a támogatás. Mert amiatt hiányol, hogy én (szerinte) elfogadó vagyok, támogató közeg neki és mindig igyekszem emlékeztetni rá, hogy éljen önazonosan...És igaziból tudom, mit nem akarok. Nem akarok az exemmel kibélülni.


És nem az a baj, hogy 3 ember közül nem tudok választani...Mert én igyekszem egyre koncentrálni. Viszont mindig bekúszik a tudatomba a másik lány, hiába nem akarom. Még csak nem is beszélünk jelenleg...

2020. ápr. 14. 07:09
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

De. Teljesen lényegtelen. BÁRMIBE belemagyarázhatod, hogy miért van szüksége rád. De az igazság az, hogy felnőtt ember. Tanulja meg megoldani a problémáit, és ne az exe szoknyája mögé bújjon. Hideg kiráz az ilyen életképtelen emberektől, akik ráakaszkodnak másokra.

A két lány közül pedig válassz. De szerintem az lenne a legjobb, ha mindkettőt békén hagynád jelenleg. Abszolút nem tűnsz elkötelezettnek vagy komolynak. Inkább olyannak, aki azt se tudja, mit akar, sodródik össze-vissza öntudatlanul, aztán nem érti, honnan van a káosz, amit ő generál. Inkább magadatt tedd rendbe, zárd le teljesen a volt kapcsolatodat, gondolkozz el azon, hogy mire vágysz, mit akarsz az élettől/kapcsolattól, és arra építgess, ahhoz megfelelő társat keress.

2020. ápr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most még a "próbálkozós" időszakodban vagy, amikor élni szeretnél.

Később meglátod, milyen hamar elrohan egy élet. :(

Így muszáj most önzőnek lenned, tehát élj úgy, ahogy jónak látod.

Később úgyis megállapodsz, valahol, esetleg becsúszik egy gyerkőc.....és sajnos ott lesz vége mindennek.

Már ha nem teszel ellene valamit...

2020. ápr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt válaszd, akit legutoljára szerettél meg.
2020. ápr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy egyik is szerelem. Az új lányt nem ismerem régóta, a másikat meg nincs okom szeretni...

Csak mindig az eszemben jár, jó lenne beszélni vele, megint együtt filmezni, sétálgatni, odabújni mellé... 😅

2020. ápr. 14. 12:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy élj, ahogy neked a leg jobb mert az élet túl rövid ahhoz, hogy felesleges köröket tegyünk.
2020. ápr. 16. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!