Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ha fületekbe jut,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha fületekbe jut, hogy az ismerősi körötökben egy nektek tetsző nő bántalmazó, mérgező kapcsolatban van, mit éreztek?

Figyelt kérdés

Kiderül róla, hogy a párja bunkó vele, esetleg bántalmazza, csúnyán beszél vele - szóval egy vacak kapcsolatban van. Ti pedig hosszú ideje vágyakoztok titkon utána. Melyik érzés lesz úrrá rajtatok az alábbiak közül?


1. Nem érdekel, teljesen közömbös


2. "Bárcsak együtt lehetnénk, én annyira, de annyira tudnám szeretni ezt a tündért. Mindent megadnék neki. Nem értem, mit eszik azon a tahón."


3. A megmentő szerepében akartok tetszelegni, tehát minden követ megmozgattok, hogy a nő valahogy kiszabaduljon ebből a "börtönből"(ez szegről-végről rokon a 2. ponttal, csak a különbség az, hogy itt pusztán az motivál titeket, hogy "legyen bárkivel, tök mindegy, csak ezzel a bunkóval ne, mert egy nap még agyonveri". Tehát itt már cselekedtek is, nem csak sóvárogtok, mint a 2.-nál.)


4. Ki milyen virágot szakít, olyat szagol. Ő választotta, viselje a következményeket.


Hirtelen ezek jutottak eszembe:) Esetleg egyéb? Bennetek ilyen szituációban mi játszódik le?



2018. jan. 9. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen igen. A 2. és a 4. keveréke. 37/F
2018. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

2. :( Sajnos a kiszemeltemmel is ez van, nem tudom fizikailag bantalmazza e de lelkileg biztosan. Lehuzza, askalodik, hulyenek butanak allitja be pedig olyan okos rendes csaj. Sokat veszekednek is, de meg nem szakitottak nemtudom miert. A pali egy igazi szarrago.

A csaj meg egy kis tunder, gondolom pont ezt hasznalja ki az a hernyo, legszivesebben a szart is kivernem belole amikor meglatom. Sosem bantam igy baratnommel sem, tenyleg nagyon tudnam szeretni azt a lanyt. De efelol csakis o donthet en mar szerintem leadtam a megfelelo jeleket.

2018. jan. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

4.


Ahogy idősödik az ember és egyre tapasztaltabb, rájön, hogy a nők egy részének egyszerűen szüksége van arra, hogy rosszul bánjanak velük. Nem élvezik, de szükségük van rá. Ezeket a nőket nem lehet "megmenteni", azonnal elmenekülnek egy szerető férfitől és keresnek maguknak egy újabb surmót, mert ehhez szoktak hozzá.

2018. jan. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

4.


Egyébként nem hiszem, hogy olyan ember tetszene, akinek az értékrendjébe belefér a másik ember bántalmazása, alapvető világnézeti különbségek lennének közöttünk. (Nem leszek népszerű, de szerintem nemcsak a bántalmazó, hanem az áldozat is támogatja a párkapcsolaton belüli erőszakot azzal, hogy eltűri.)


23/F

2018. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4.


"Nem leszek népszerű, de szerintem nemcsak a bántalmazó, hanem az áldozat is támogatja a párkapcsolaton belüli erőszakot azzal, hogy eltűri."


+1

2018. jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Egyszer láttam egy férfit aki fojtogatott egy nőt megmutattam egy jarokelomek es odamentunk bdsm volt totál mi ereztuk gáznak hogy odamentünk azota szégyellem
2018. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mert hősködni akartam illetve ezt aktok mogott csinaltak de mindwn latszott kivilagitva
2018. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1 és 4 keveréke. Ha emellett még panaszkodik is, hogy neki milyen rossz és milyen boldogtalan a kapcsolatában, de kapcsolat nélkül egyszerűen képtelen élni akkor még szánalmasnak is tartom mellé.
2018. jan. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2.
2018. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!