Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ignorál a barátom haverja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ignorál a barátom haverja?

Figyelt kérdés

Pár hónapja történt, hogy egy szórakozó helyen megismertem a volt barátom egyik haverját. Nagyon közvetlen volt. Mindig próbált a közelemben lenni és kicsit hozzám érni. Beszélgetni sajnos nem tudtunk sokat, mivel ő eléggé be voltam rúgva. Másnap egyből bejeloltem Facebookon, de nem jelölt vissza. Majd írtam neki, kb 2 hónap múlva hogy tudnánk e találkozni, ekkor már szakítottunk a barátommal.

Majd találkoztunk, ami nagyon rövidre és kellemetlenre sikeredett. Kérdezte, hogy miért is akartam vele találkozni. Én pedig olyan zavarban voltam, hogy csak azt mondtam neki, hogy mivel mindig ignorálsz. Erre ő annyit mondott, hogy ez nem igaz. Facebookon is csak azért nem jelölt vissza, mert nem ismert annyira (közben másoknak, akiket szintén akkor ismert meg, simán vissza jelölt!). Illetve azt mondta még, hogy szívesen találkozik velem, ha a barátom (akivel szakítottunk) is ott van! Végig nagyon rideg volt. Erre kérdeztem, hogy miért ne lehetnénk kettesben? Erre ő azt válaszolta, mert neki jó haverja a volt barátom és én a volt barátnő vagyok. Utána szinte ott hagyott. Kértem, hogy ez a találkozás maradjon köztünk, erre ő azt mondta jó, ha nem írsz többet! Pár nap múlva pedig vissza hallottam, hogy elmondta az exemnek.

Szerintetek az exem miatt kerül? Vagy egyáltalán nem akar semmit, azért ilyen rideg?


2020. ápr. 14. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Mert totál nyilvánvalóan nyomulsz rá, benne még van anyu gerinc, hogy a barát exe tabu.
2020. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyu=annyi*
2020. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Mert az exed barátja, ráadásul nagyon rendes is. Jogos volt, amit mondott és ahogy reagált.
2020. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Mert az exedtől tudja, hogy egy nyomulós, könnyű kis nőcske vagy, ő meg nem akar elkapni semmit
2020. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Ritka gerinces ember. Van remény, köszi.
2020. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó tudni, hogy az embernek azért még nem kell minden szingli barátja, ismerőse, rokona elől dugdosni a barátnőjét, mert nem akarna az összes ráhajtani. Létezik még ilyen fajta becsület, hogy a haver előbbre van, mint a nő.
2020. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Tulajdonképpen nektek mi közötök van egymáshoz????? Nem értem... Sosem hallottam arról, hogy bárki köteles lenne arra, hogy foglalkozzon a haverja exével, hol hallottál ilyet? Vagy mi oka van erre?
2020. ápr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Csak annyit nem értek, hogy miért kell ennek az embernek majdhogynem szobrot állítani, mert el mondta az exemnek!?

Az senkinek sem jutott eszébe, hogy szimplán csak nem jöttem be neki?

A válaszokat csak megerősítettek ebben!

A haversaguk pedig olyan stabil, hogy mára már nem tartják a kapcsolatot egymással!

Mivel ismerem a srácot annyira, hogy tudjam, csak is azért mondta el, mert narcisztikus és ez neki táplálta az egoját!

A sok prűd ember meg biztos nem volt soha oda senkiert sem, aki itt álszenteskedik!

2020. máj. 5. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!