Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A humorérzék szubjektív! Na...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A humorérzék szubjektív! Na de ennyire hölgyeim?

Figyelt kérdés
Mért van az hogy ha egy finom humorú dee kevéssé előnyős külselyű férfi vicces azt leoltják a nők, hogy nem is vicces stb. Viszont ha egy alfahím mond valami olyat hogy "megfogom a segged, höhö" akkor meg versenyt kacarásztok egymással, hogy "ahhaha, hehehe, oh, imádom ha egy pasinak humorérzéke van!" ?
2020. ápr. 16. 09:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen az élet. Ha egy alfahím irja azt, hogy külselyű, akkor nevetnek, hogy milyen kreatív módon ír. Ha visznt te írod, elborzadnak, milyen tanulatlan vagy.
2020. ápr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Hülyeséget beszélsz. Akinek nem jön be az undorító poénkodás annak nem jön be, bárkitől jön. Én ilyenért simán dobok jó pasikat is. A jó humort értékelem akkor is ha kevésbé előnyös külsejű embertől jön, de nem fogok vele összejönni. Ne általánosíts már minden nőre a buta, vihogó ribik alapján, akik neked bejönnek.
2020. ápr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Ez a viselkedés nagyon gáz. Tényleg amiatt vagy elkeseredve, hogy ezektől a gáz nőktől nem kapsz figyelmet?

Inkább örülj neki, hogy megúsztad őket 😄

2020. ápr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
#3 Ez egy jó szemlélet szerintem is.
2020. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Ezt mégis honnan veszed? Egy hölgy egész biztosan nem nevetne azon, hogy "megfogom a segged, höhö". Maximum egy önbizalomhiányos, naiv, infantilis kiscsaj.
2020. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
A humorous férfiakat valóban szeretik a nôk, de te nem vagy az, csak azt hiszed magadról.
2020. ápr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Te is inkább smuzolsz egy bombacsajjal, mint egy 120 kg-ossal. Ennyire egyszerű...
2020. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Nagy bajban vagy,mert a helyesíràsod jobb mint a humorod...
2020. ápr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
82%

Szóval csúnya vagy. Értjük.

Nem tudsz normálisan írni. Értjük.

Nincs senkid. Értjük.

A legtöbb lány buta liba. Értjük.

Ahogy a legtöbb fiú meg nyivákoló rondaság, otthon a kicsi szobájából ilyen kemény. Értjük.

2020. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Amúgy én azt vettem észre, hogy a kevésbé előnyös külsejű, de jó humorú pasikat mindig körülrajongják a lányok, és folyton van barátnőjük. Egyszerűen jó érzés a közelükben lenni, nekem is volt már olyan pasim, aki külsőre nem tetszett igazán, de annyira jó humora volt, annyira jól éreztem magam vele, hogy ez a legkevésbé sem érdekelt. Az ismerősi körömben is csomó ilyen srác van. Nyilván nem ugyanaz a közönsége a kevésbé jóképű, humoros srácoknak, mint a "megfogom a segged, höhö" típusú pasiknak, de attól még van, és nem is feltétlenül a csúnya, leharcolt külsejű lányok.


Szóval, konklúzió: akinek valóban jó humora van, azért bizony döglenek a nők, ha nálad nem ez a helyzet, akkor rossz hírem van a humorodat illetően.

2020. ápr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!