Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme a "szép vagy? "...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a "szép vagy? " jellegű kérdéseknek, ha a szépség mindenki számára szubjektív?

Figyelt kérdés

Mi értelme ilyet kérdező a nőktől neten?


Ha azt válaszolja, hogy igen, általában kép után már csak azért sincsenek elájulva a férfiak az illető hölgytől, mondván, hogy beképzelt és csúnya....akkor meg minek?


2018. ápr. 19. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Igaz, hogy szubjektív, de van azért a legtöbb férfi fejében egy olyan nőideál, amit általánosságban szinte mind szépnek tart. Pl. a szépségversenyeken, divatbemutatókon felvonuló nőket sem utasítaná vissza valószínűleg egyikük sem, max. ilyen előítéletes indokkal, hogy "sokba kerülne", "biztos a kigyúrt pasikra bukik" vagy "egy ilyen szép nő úgysem állna velem szóba"...
2018. ápr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Egotuning. A többség úgyis kiveri rájuk (is) és nyal nekik. :D
2018. ápr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Én is tapasztaltam ezt. A kis szende lány sír, hogy jaj ő nem olyan szép, azt vigasztalják, ó, dehogynem! A legtöbb férfi ilyet keres, stb. Aki azt mondja, nem néz ki rosszul, saját megítélése szerint szép, arra simán odamondják, hogy hát, nekem aztán nem vagy az esetem.

Nem mellesleg igen, a szépség igen szubjektív. Férfiak terén is. Pl. nekem nem jön be a barátnőm barátja, neki nem jön be az én barátom. De attól még, hogy pl. nem tudnék rá úgy tekinteni, látom, hogy esztétikus a feje meg minden. Szóval attól még hogy valaki nem jön be, még nem feltétlenül néz ki rosszul. És ez csak az én véleményem.


Van amúgy 1 aranyszabály, ajánlom mindenki figyelmébe:

1.) Minden ember valaki szerint ronda. Nincs az a Hollywoodi szépség/sárm, akit minden ember vonzónak talál, mindenki ronda valakik szerint. Én is. Te is.

2.) Nincs az az ember, aki mindenki szerint ronda. Még a "csúnya" emberek is tetszenek valakiknek.


Szóval, csak az arányok változnak, hogy ki hány embernek tetszik, hánynak nem, de akkor is mindenki tetszik néhány embernek a 8 milliárból, és mindenki ronda néhány ember szerint.

2018. ápr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert a szépség nem szubjektív. Minden kultúrának megvan a maga szépségideálja, és az emberek nagy többsége azt tartja szépnek. Pár kivétel akad, de a szépség többnyire nem szubjektív.
2018. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
A szépség elég változatos skálán jelenhet meg, de rohadtul nem szubjektív! Elég sokan nincsenek tisztában a szó jelentésével. Ahogyan egy 6-os BMW/A5-ös Audi/Lexus LC500 hármasból sem fog mindenkinek ugyanúgy bejönni mind3 típus - de 98% elismeri, hogy a másik kettő is nagyon szép és jó - úgy egy random pasi sem fog lerondázni egy vékony, magas, szőke modellcsajt vagy alacsonyabb, formás mellű/popsijú, sportos fitnesz csajt ha neki a közepes mellű, körte alkatú és barna hajú középmagas szomszédlány típus jön be. És hogy az autós analógiánál maradjunk: gyakorlatilag senki nem fogja azt mondani egy Suzuki Wagon R+-ra vagy egy Fiat Multiplára, hogy "Ez igen, nagyon szép autó és bárcsak lenne nekem egy ilyen, de sajnos most csak egy Alfa Romeo Giulietta-m van".
2018. ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5# Ez jó lenne, de én azt tapasztalom, de. Lerondázzák. Pl. Palvin Barbit, sztem szép, női szemmel mondom. De rengeteg ember szerint:

- átlagos

- rideg

- csúnya

- ronda

- nőismerősei ¾-e szebb

Közben meg minden kontinensen ünnepelt, világhírű, sikert sikerre halmozó szupermodell, aki pompás karriert futott be és rengeteg rajongója akad, akik szerint elképesztően szép, és irigylik az arcát.

2018. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6: "De rengeteg ember szerint:

- átlagos

- rideg

- csúnya

- ronda

- nőismerősei ¾-e szebb"


Jajj, ne légy már ilyen naiv. Ezen emberek 99,8%-a mérhetetlenül irigy.

2018. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!