Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan lány aki szereti az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki szereti az egy éjszakás kalandokat?

Figyelt kérdés
Persze közös szimpátia alapján, mert anélkül semmi sem működik.
2020. ápr. 16. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Van.
2020. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Több lánnyal volt ilyen kalandom de kaptak egy kis támogatást cserébe :)
2020. ápr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Minek adni nekik zsét? Az ilyen elb...szott szerencsétlenek nevelik ki a sok krv-t!

A csaj is agybeteg lesz ettől, te meg magadat ringatod abban mekkora ász vagy, közben meg a csaj csaj megjátszotta neked az orgazmust hogy mihamarabb túl legyen rajtad.

2020. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Van, ők a filléres lotyók.
2020. ápr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

3.-nak.


Tippelek!


Te az étteremben is ingyen kajálsz, mi?

2020. ápr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Sosem szoktam neten ismerkedni de valahogy facen egyszercsak elkezdett írni nekem egy pasi. Egyből találkozni akart hát elsőnek leráztam. Majd 1x nagyon magam alatt voltam és írtam neki, hogy jó egye fene ha akar még találkozni találkozzunk.

Már első találkánál elmondta, hogy szexelhetnénk bár akkor pont magam alatt voltam nem a szex járt az eszembe azt mondtam neki alszok rá és meggondolom. Aztán még egy darabig beszélgettünk sétáltunk majd mondtam hazamegyek már. Mondtam neki nem kell elkisérnie hazatalálok de ragaszkodott hozzá. Aztán amint elváltunk és beléptem a bejárati ajtón egyből írt, hogy jó éjt stb.. Hát akkor annyira jólesett, hogy tudtam már bele megyek vele a szexbe.

Másnap találkoztunk is olyan jó volt vele a szex mint soha senkivel.

Életem legjobb döntése volt így utólag belegondolva.

Azután még hosszú hónapokig heti 4x találkoztunk és barom jó volt érzelemmentesen úgy, hogy végre a szivem sem törik össze és még a szex is bomba jó.

Persze lehet csak nagyon nagy mázlim volt, hogy ilyen jól sültek el a dolgok.

2020. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
6-os. Inkább nem mondok semmit... Érted is jól meg kell dolgozni!
2020. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

#7

Most egy szex miatt minek lehazudni a csillagos eget? Én sokkal korrektebbnek tartom, hogy elmondta őszintén mit akar és nem hülyített.

2020. ápr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!