Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gaz ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gaz ez a viselkedes/hozzaallas?

Figyelt kérdés
Igazabol csak egyejszakas kapcsolataim voltak, nagyjabol soha nem kellettem hosszutavra senkinek, es mar ugy erzem kezd kihalni belolem a remeny, hogy egyszer majd lesz valami komoly is, ezert en konkretan azzal a szandekkal megyek bulizni, hogy legalabb itt valaki foglalkozik velem, meg ha csak 1 napig is.

#szex #lány #egy ejszakas kapcsolat
2015. ápr. 19. 08:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Ha ne szegyelled hogy ribizli vagy akkor nem gàz.
2015. ápr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 CptTomato ***** válasza:
25%

Szóval.... najó használjuk ezt a szót: "komolytalan" kapcsolatokkal akarod kielégíteni a "komoly" kapcsolatra való igényed?!


Hol írjam alá a gratulációm?!

2015. ápr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De ha egyszer nem kellek senkinek...?
2015. ápr. 19. 08:12
 4/15 CptTomato ***** válasza:
30%
Ha egy éjszakás kapcsolatok összejönnek akkor másmilyenek is... ez rajtad is múlik.
2015. ápr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mit kene tennem hogy rajtam muljon?
2015. ápr. 19. 08:17
 6/15 CptTomato ***** válasza:
70%
önbizalom, önérzet, ...és ha már sokat próbálkoztál akkor más közegből válassz párt.
2015. ápr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azert csak egy ejszakara kellesz, mert minden egy ejszakaba belemesz. Most oszinten...ha azt akarod hogy hosszu tavu kapcsolatod legyen akkor ezt abba kellene hagyni, mert szanalmas 😃 gondolkozz el a dolgokon.
2015. ápr. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

megértelek.


annyit tehetsz, hogy a legjobb formádat hozod (jól nézel ki és élvezed a zenét meg a helyet), és nem válaszolsz minden közeledésre úgy, mintha ezen múlna az életed.


egyébként a leírásból én inkább fiúra gondoltam. ha tényleg az lenne a kérdező, ti sem kvrváznátok/szánalmasoznátok le, hanem biztatnátok, hogy ne adja fel.

2015. ápr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy nem latom a motivaciot, aminek hatasara lenne ertelme abbahagyni ezt.
2015. ápr. 19. 08:55
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

Szánalmas. És ilyen hozzáállással ne is csodálkozz, hogy nem kellesz hosszú távra.


"Mit kene tennem hogy rajtam muljon?"

Amit #6 mond.

1. Összegereblyézed magad: valahogy önbizalmat, önbecsülést versz magadba. Ajánlott megoldások:

- sport

- pszichológus

- kreatív tevékenységek

- öltözködés

- programok, amik felráznak

és ezek bármilyen kombinációja.

2. Miután megszerelted az önbecsülésedet, optimális esetben abba tudod fejezni a görcsölést a párkapcsolatokon. Ugyanis anélkül is jól tudod magad érezni a bőrödben, teljes értékű ember vagy stb.

3. Na, ezek után lehet ismerkedni :)

Saját tapasztalat: akkor környékeznek meg a legtöbben, amikor "játszós ruhában" vagy dress code miatt póló+farmer kombóban mászkálok "úgysem pasizni jöttem!" jeligével.


"Azert csak egy ejszakara kellesz, mert minden egy ejszakaba belemesz." Ezt csak megerősíteni tudom. Azért van nekem most komoly kapcsolatom, mert a párommal (aki akkor még nem volt a párom) nem mentem bele komolytalanba. Ha belemegyek, elveszítem a tiszteletét, márpedig egymás kölcsönös tisztelete a jó párkapcsolat egyik alappillére.


"Csak az a baj, hogy nem latom a motivaciot, aminek hatasara lenne ertelme abbahagyni ezt." Ja, ha neked jó az, hogy szarul érzed magad, akkor nem szóltam :)

2015. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!