Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan és milyen módon törődje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és milyen módon törődjek bele abba a helyzetbe, hogy nekem sohasem lehet semmilyen kapcsolatom a nőkkel?

Figyelt kérdés
Teljes egészében olyannak tartom magamat aki már a megjelenésével taszítja a nőket. Meg is értem hiszen már lassan 22 éves leszek és idáig soha hozzám sem szóltak, mindig elkerültek engem. Tudom,hogy nem vagyok hozzájuk való és kevés lennék hozzájuk. Sokkal jobbat érdemelnek nálam és mit képzelek én magamról,hogy valaha is lehetne egy párkapcsolatom.

2020. ápr. 17. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Meny fodrászhoz és kérdezd meg mik a csajózó frizurák aztán meny ruha bolt ba és kérdezd meg az eladot hogy a korod beliek mit hordanak és végül parfümös höz és kérdezd meg hogy milyen parfüm ilatot szeretnek a lányok a fiúkon végezetül néz meg 1pár csajozós romantikus nyálas filmet és utoljára minden csaj szereti a bokokat és a csokit és a virágot
2020. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Légy boldog.
2020. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tessék!:


[link]


Szívesen.

2020. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne értékeld le magad belül légy elsönek értékes az a valami.
2020. ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2020. ápr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!