Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Eddig még nem volt párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig még nem volt párkapcsolatom. Szerintetek mit tehetnék? 20 éves lány vagyok, nem szeretek bulikba járni, ahol akár még ismerkedhétnék is. Szerintetek is aggasztó hogy még nem voltam semmilyen kapcsolatom és már ennyi idős vagyok?

Figyelt kérdés
2017. aug. 26. 17:52
 1/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
87%

Pont ennyi idősen ismertem meg az első és azóta is egyetlen szerelmem!


Én a te korodban nem találtam aggasztónak, mert volt egy élettervem, és ezt múló állapotnak tartottam. Részemről nem az volt a fontos, hogy legyen mellettem valaki, hanem, hogy a megfelelő ember legyen az. Szóval még simán vártam volna pár évet ha az kell, de az első szerelemhez ragaszkodtam. És mint utóbb kiderült: teljesen megérte (esetemben)

2017. aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Máshol is lehet ismerkedni, nem csak bulikban. Ha nem vagy reménytelenül csúnya és buta, menni fog. Van valami hobbid, amit társaságban is űzhetnél? Mert az megkönnyíti akár a netes, akár a való életbeli ismerkedést.
2017. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

"Dokto' cwákk, dász iszt elyne unikum" :D

31/f

2017. aug. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a válaszod, ez azért így megnyugtató. :) Nekem is van életcélom, most vettek fel az egyetemre és minden erőmmel azon leszek hogy jól tanuljak, bár eddig is ezt tettem és lehet emiatt maradt ki az életemből a szórakozás de nem bánom, mert láttam magam körül hogy egyes emberek hogy elkallódtak. :/


#2 még nem találtam olyan tevékenységet amit szívesen csinálnék és lehet társaságban. Gitározni, festegetni, főzőcskézni szeretek, de ezt mind magamban. :)

2017. aug. 26. 18:19
 5/8 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. A gitár'zás az jó, a festés is, legalább lesz majd közös témád másokkal. Ha nagyobb városban (vagy közelében élsz), eljárhatsz kiállításokra, festőszakkörbe, gitár kapcsán regisztrálhatsz zenei fórumokra - ha van egy saját világod, amiben jól érzed magad, az előbb-utóbb a kisugárzásodon is meglátszik, és egy ilyen emberrel szívesebben ismerkednek, mint azzal, aki csak valami nagy nihilben tengeti a napjait. Egyetemen meg pláne lehet ismerkedni.
2017. aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit szólnál egy gyümölcsléhez egy meleg nyári délutánon?
2017. aug. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm,hát remélem lehetőségem nyílik majd ilyenekre eljárni az egyetem miatt is, mert errefelé amerre lakom nincs sok lehetőség csak a hétvégi buli abból meg nem kérek.
2017. aug. 26. 18:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem aggasztó, -inkább kivételes. 25/f
2017. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!