Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők meghódítása alatt mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők meghódítása alatt mit kell érteni?

Figyelt kérdés
Illetve az udvarlás alatt? Ha például egy férfinak megtetszik egy nő és annak a nőnek nem jön be ez a férfi, akkor addig nyomul a férfi míg végül beadja a derákát a nő? Azaz meghódítja és addig udvarol neki amíg végül megtetszik neki az a férfi? Vagy ha ez nem így van akkor miért kell meghódítani a nőket?
2020. ápr. 20. 18:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Ha a férfi taszítja a nőt, nem tudja meghódítani. A bizonytalan nőt lehet meghódítani aki más okból áll ellent. (vagyis nincs oda a férfiért, de éppen ellenére sem lenne)Vagy klasszikus még: bejön neki a férfi, de ellenáll, mert a férfi nős, vagy idősebb, főnöke vagy más módon helytelen lenne a viszony. Na, a nős férfiak szoktak például a leginkább hódítani. De ők már eleve vonzóak a nő számára, csak az erkölcsi ellenállását kell letörni.
2020. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%

1. Lepes h kulsore bejossz, ezutan eselyt ad a no h udvarolj

2. Lepes meggyozod h a szemelyiseged alkalmas egy kapcsolatra ez az udvarlas szakasza

3. Lepes osszejottok



Manapsag gyakran a sorrend: bejossz kulsore, elviszed randira, a vegen dugtok, ha eleg jo volt a szex es nincs jobb akkor osszejottok

2020. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet meghódítani őket, ők csak "egye fene jó lesz most, mert nincs jobb" döntést hoznak. Ne akarj te meghódítani semmiféle nőneműt, jobban jársz :)
2020. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Kb. ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=e72tG80LmsU

Tenni nekik a szépet...

2020. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ha egy nőnek nem jössze be elsőre külsőleg, attól még meg lehet hódítani a személyiségeddel, humoroddal, intelligenciáddal, kedvességeddel. Nekem több olyan párom is volt, akiről ki mertem volna jelenteni, hogy na vele biztos sosem fogok összejönni, nem tetszik, aztán az együtt töltött idő alatt megkedveltem, sőt megszerettem őket (az egyikük egyetemi csoporttársam volt, a másikuk az egyik kollégám).


Fordítva viszont nem működik. Ha valakinek taszító a személyisége, viselkedése, akkor veszett az ügy.


Szóval nem mindegy, hogy miért nem jön be a nőnek, mi a baja pontosan.


33N

2020. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem a férfi hódít, hanem a nő választ. Az más kérdés, hogy ha téged választ úgy hiszed, hogy te hódítottad meg.
2020. ápr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem jossz be a nonek kulsore, akkor egyet tehetsz. Megmutatod neki, h sok penzed van es maskent fog gondolkodni. Garantalom
2020. ápr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%

"Nem a férfi hódít, hanem a nő választ. Az más kérdés, hogy ha téged választ úgy hiszed, hogy te hódítottad meg."


De itt közre játszik az is, hogy kikből választhat. Hiába csapkodja az ajtót, hogy neki jár breddpitt, vagy egy jóképű sármos úriember, attól még nem kapja meg. Vagyis hazudok, csak utána jön a szöveg: "minden férfi szemét, mert csak 1 éjszakára kellek".

2020. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
6-osnak: Nem értek ezzel együtt így. Pl. engem hiába választana ki egy nő, ha nekem nem tetszik ő, tehát a férfiak is választanak ugyanúgy. Esetleg miután a férfi kinézet egy nőt utána az igaz, hogy a nőn múlik minden.
2020. ápr. 21. 21:02
 10/20 anonim ***** válasza:
Meghódítás, ha belédszeret, vagy már majdnem a "határértéken van", hogy belédszeressen. Tehát mondjuk "levenni a lábáról nem szószerint, hanem képletesen/átvitt értelemben, tehát nem szó szerint; és mondjuk 10 ahol belédszeret; és ő mondjuk tart 9,999999999-nél, az már szerintem nem rossz neked a számodra. :) Lehet, hogy neki is előnyös, klassz dolog. :):)
2020. máj. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!