Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztráltam magam egy társkereső oldalra, ahol a bemutatkozásom utolsó mondatába beleírtam, hogy hallókészülékes vagyok, és akit ez zavar, tökéletesen meg tudom érteni. Rosszul tettem, hogy ezt beleírtam?

Figyelt kérdés

2018. dec. 13. 15:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Igazából nem. Ha nő vagy, esetleg nagyon helyes pasi, így is lesz sikered. Egyéb esetben meg tök mindegy, mert ha mondjuk ez 20 százalékkal csökken az esélyeiden, akkor 0 x 0.2 = 0. Szóval ugyanott vagy!
2018. dec. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Jó, nem tudok számolni, mert az 0.8 lenne, de tök mindegy, a lényeg ugyanaz.
2018. dec. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
nem úgy van, hogy a nullával való szorzásnak nincs értelme?
2018. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

#3: A nullával való szorzás eredménye mindig 0. Így ha valakinek 0 az esélye, és mondjuk a hallókészüléke ezen ront 20%-ot, akkor az esélye... Szintén nulla.

Amire te gondolsz, az a nullával való osztás, ami más téma, ne keverjük ide.

2018. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
9%
Ha férfi vagy, akkor egyébként sem érdekelnél senkit egy társkeresőn. Ha nő vagy akkor meg így is érdekelni fogsz majdnem mindenkit. Így van ez manapság netes társkeresőn.
2018. dec. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%
Nőként mindegy, férfiként a legkisebb probléma is azonnal lenullázza a minimális esélyeidet, így néz ki manapság a társkeresési helyzet.
2018. dec. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ah, köszi, tudtam, hogy a 0-val csak a gond van:)
2018. dec. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Miért lenne baj? Én meg szemüveges vagyok. Szerintem ugyanaz.


Anyukámnak is volt (fiatalon is) hallókészüléke, semmiben nem volt más az élete. Moziban kikapcsolta, és ennyi. De megszoktam, hogy ha beszélek hozzá, artikuláljak, és forduljak úgy, hogy lássa a számat. Igazán nem egy kiábrándító dolog. Én meg szemüveg nélkül semmit nem látok, és nem hinném, hogy ezért mentegetőznöm kellene, vagy odaírni egy társkeresőre.

2018. dec. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez korrekt, sőt jobban is tetted. Legalább kiszűrsz pár felszínes arcot.

Az első pár válasz azért odabszott, ami a matematikai kompetenciákat illeti xd

2018. dec. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar! 23/f :)
2018. dec. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!