Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti ezek után tovább ismerkedné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezek után tovább ismerkednétek a lánnyal?

Figyelt kérdés

Tinderen megismertek egy lányt, akivel nagyon jól elbeszélgettek, sok dologban egyezik a véleményetek, okos, vicces csaj, akivel lehet tervezni is akár. Megbeszéltek egy randit, de mint kiderül, nem a saját képeivel regisztrált, hanem azért volt fent, mert egy barátnője megkérte, hogy segítsen lebuktatni a pasiját, hogy tinderezik-e. Csak közben mégis elkezdtetek beszélgetni, de ő sem gondolta, hogy ebből tényleg lehet valami...

Egyébként csinos csaj, nagyjából hasonlít a kamu-képeire (hajszín, testalkat, stb). De ti ezek után folytatnátok vele az ismerkedést?


2020. ápr. 21. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Őszinte volt és elmondta szerintem nem éri meg egy ilyen miatt offolni egy olyan csajt aki úgy amúgy bejön.
2020. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyerekes dolog ez az ellenőrizgetés, de végülis ő csak a bolond barátnőnek segített. Meg őszinte volt, jól kijöttök stb. Ne hagyd elúszni ezt a lehetőséget. Kérdés az, hogy a valódi képeken is vonzó-e számodra, nem csak a kamun.
2020. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a saját képein is vonzó számodra (azt, hogy szimpatikus már tudjuk), akkor adj egy esélyt neki :)
2020. ápr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha valaki regisztrál kamu képekkel, pláne ilyen célból, akkor miért húz jobbra másokat? Na meg a történetben miért nem a barátnő regisztrált, ha amúgy is kamu képek vannak a profilon? Kihagynám.
2020. ápr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A háttérstory kamuszagu, ahogy fentebb indokolták is, de én azt mondom, hogy randiztatok, ha szimpatikus.

Tinderre te se azért regisztráltál, hogy feleségét keress, nem igaz?

2020. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
En nem. Aljassag az is, ha chatel, az is, ha a baratno aljassagahoz asszisztal. Hutlenkedni se szep, de ez a lebuktatasi modszer aljas.
2020. ápr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Erősen meggondolandó. Szerintem az ilyen ember komolytalan és nem alkalmas, legalábbis számomra semmiképpen egy komoly kapcsolatra. Nagy valószínűséggel én nem folytatnám tovább. Talán ha TÉNYLEG nagyon bejön és én is bejönnék neki.
2020. ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Elmondta az igazat es az okot is, nem erdemes ezert beskatulyázni, egy talalkozot mindenkepp meger.
2020. ápr. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!