Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkednétek olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek olyan lánnyal aki duci és még hízásban is van?

Figyelt kérdés

A hízás mögött pszichológiai probléma is van (falási rohamok). Szeretnék neki véget vetni, de egyelőre nem sikerült.


Addig is van esélyem ismerkedni?


20/L



2018. márc. 23. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Igen de nem szerelem elsö sorban. 19F ☺
2018. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Miért akarsz addig ismerkedni, míg saját magaddal is problémák vannak?

Előbb saját magadat tedd rendbe, mert egy pszichés probléma nagyon súlyos és rányomhatja az egész kapcsolatra a bélyegét.

De te tudod.


Sportolj közben, és akkor nem hízol annyit.


Kitartást.

2018. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Igen, sőt egyaltalán nem bánom, ha tovább hízik, mert a nagyon duci nők tetszenek.
2018. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
4%

Ismerősök lehetnénk, de semmi komolyabbat nem akarnék. Nekem volt teltkarcsú barátnőm de őt nem a teste miatt szerettem - bár ettől függetlenül találtam rajta szemrevalót - de ez egy kivételes eset volt.


Kivételt talán akkor tennék, ha az illetőnek olyan szél arca van, mint Ashley Graham-nak. De egyébként nekem a duci lányok nem jönnek be.


De vannak olyan pasik, akik szeretik a duci lányokat.

2018. márc. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
*olyan szép arca
2018. márc. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
nem
2018. márc. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

Igen, én kifejezetten olyan nők iránt vonzódom, akik kövérek, vagy csak molettek, de hízásban vannak. :) Amúgy intelligens, sportos férfi vagyok. Ha szeretnél megismerni, írj privit.

Üdv,

26/F

2018. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Mennyire duci? 80 és 150 kiló között elég nagy tartomány van.
2018. márc. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%

Falási rohamok... Ekkora bullshiteket amiket a pszichológia beleültet az emberek fejébe már súrolja a nevetséges kategóriát.

Egyébként nem ismerkednék.

2018. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mennyire duci? 80 és 150 kiló között elég nagy tartomány van.


A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.



A válaszolók 68%-a szerint a 80 és a 150 kiló között nincs nagy tartomány. Oké, akkor jöhetnek építkezésre 150 kilókat dobálni... :D

2018. márc. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!