Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Legjobb társkereső alkalmazás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb társkereső alkalmazás?

Figyelt kérdés
Mondtok párat ami tényleg jó? Meg mondjuk jolenne, ha nem csak szexre keresnének ott embert, mert én komolyat keresek.

2020. ápr. 22. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Badoo, Tinder, Facebook
2020. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Facebook.. :D.. Köszi :D
2020. ápr. 22. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag van olyan hogy Realme. Az nem tudom milyen de állítólag jó.
2020. ápr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%

ÉLET.


Ez a legjobb.


Lúzereknek meg a netes vackok.

2020. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De én az életben nem találok senkit :(
2020. ápr. 22. 21:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Tényleg jobb lenne élőben ismerkedni én is egyre inkább azt tapasztalom. Én évek óta neten ismerkedek de egyszerűen nem jött még össze 2 évnél hosszabb kapcsolatom pedig mindjárt 30 vagyok. Hidd el nekem hogy ezek a netes ismerkedések kalap sz.rt sem érnek, főleg hogy a mai világban nagy része csak a külsőségre megy,ezek a húspiac keresők meg ezeket erősítik fel az emberekben. Jön a sok jelölt, aztán találkozás, kiábrándultság. Előbb - utóbb kiégés... Olyanokat írkáltak nekem neten a pasik hogy élőben valószínűleg az ilyen típusúak meg se mernének szólalni nem hogy obszcén dolgokat fogalmazzanak meg.


Persze vannak akik neten találták meg egymást de ahhoz szerecse is kell.

2020. ápr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hoz létre magad táskeresö csoportot fb-n és ott te alkotod a szabályokat
2020. ápr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!