Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyek most a népszerű és jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek most a népszerű és jó társkereső? Ti miken próbálkoztok megtalálni a párotokat? És mi a módszeretek a társkereséshez?

Figyelt kérdés

2018. szept. 12. 01:33
 1/3 TTP80 ***** válasza:
100%

Most megyek tánc tanfolyamra. A netes társkeresés nem jött be, pár éve még egyszerűbb volt, könnyebben el lehetett a lányokat, nőket hívni randizni...manapság boldog boldogtalan fent van X, Y társkereső oldalon és alig van esély, lehetőség akár randizni, vagy netán komoly kapcsolatot találni. Szerencsésebb a személyes ismerkedés, de ehhez ki kell lépni a komfortzónából és ahol lehetőség adódik, lépni kell. Én most éppen tánc tanfolyamot találtam, szeretek táncolni, gyorsan tanulom a lépéseket...olyan helyen érdemes ismerkedni, ahol az előnyös tulajdonságaidat, saját magadat tudod adni. Úgy nem tűnik erőltetettnek az ismerkedés...mert szerintem az internetes társkeresés eleve erőltetett, a randizás, mint egy állásinterjú, ahol a szokásos, unalmas köröket bonyolítjuk le. Sokkal jobb egy olyan közegben ismerkedni, ahol hasonló érdeklődésű emberek vannak, pl a táncórákon maga a tánc adja a közös témát.


Sokan mondják, hogy ne erőltessük az ismerkedést, mert azonnal feltűnik, a nők hamar észreveszik, ha egy férfi erősen akarja a kapcsolatot, vagy a randit... nem jó ez. Én is átéltem ezeket, szenvedtem is sokat ezektől, de rájöttem, hogy változtatni kell és kimozdulni olyan helyre, társaságba, ahol önmagadat tudod adni. Az ismerkedés, társkeresés kemény meló, főleg egy férfi számára. Okosan, józan ésszel, nem feszengve meg lehet találni a módját, hogy megismerjük a társunkat valahol...


üdv. 38 F

2018. szept. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is próbálkoztam ilyen társkeresőkkel, de nagyon nem jött be. Nehéz ott jó kapcsolatot találni. Sok a defektes fent az oldalakon. Az előző válaszolóval egyetértek. Jobb a személyes ismerkedés.

Ha mégis nagyon szeretnél, akkor próbáld meg a Badoo-t.

2018. szept. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy, bármelyik társkereső jó, mert bőséggel van miből válogatni.

Ha férfi vagy, egyikre se érdemes felmenned. Bődületes a férfitöbblet, és a női regisztrációk jórésze is kamureg, troll vagy üzemeltetői bot.

2018. szept. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!