Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, milyen indokokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen indokokkal támasztjátok alá, hogy nektek pénzesebb pasi kell, mint ti vagytok?

Figyelt kérdés
Sokszor halljuk azt, hogy azért a férfi dolga, hogy biztonságot nyújtson,anyagi értelemben is. Ezt mivel indokoljátok most, a férfi-női egyenlőség időszakában?
2020. ápr. 23. 13:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%
Fáj hogy nincs pénzed?
2020. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
33%
2 típusú nő igényli ezt és hangoztatja. A közös bennük, hogy önerőből senkik lennének. A buta vidéki nő, akit sajnos ilyennek neveltek, aki alárendeli magát a férfinek, és azt hiszi ez a norma, ő maradjon otthon, szüljön gyereket, ne legyen véleménye és karriere, a másik meg a gold-digger, azt hiszem itt így hívjátok őket. De ahogy látom, az itteni csúnya ronda hapsik, az összes nőt aranyásónak állítja be :D
2020. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
59%

Nem akarok jelenleg gazdagabb férfit mint amilyen én vagyok. De ha nem is látszik hogy valaha értelmes összeget fog keresni akkor nem építek rá egy életet. Én folyamatosan tanulok hogy több lábon tudjak állni mindig legyen egy b terv és egyszerre akár több munkát is tudjak vállalni ha szükségem lesz a pénzre.

Ezek mellett szerintem jogos hogy valaki olyat keresek akinek nem elég hogy gyárban betanított munkás.

2020. ápr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
67%
Bőven elég indok az, hogy mert azt szeretnék. Neked mi közöd van hozzá, hogy kinek mik a párválasztási preferenciái?
2020. ápr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%

"Sokszor halljuk azt, hogy...".

Először te támaszd alá ezt az állításodat, mert én ilyenről nem hallottam.

2020. ápr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
76%
Férfiak milyen indokkal támasztjátok alá, hogy jogotoknak éreztek bármit is számon kérni olyan nőkön akikhez semmi közötök sincs?
2020. ápr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%

Gyerek.


Hogy ha lesz, neki ne kelljen nélkülöznie, és el tudjon indulni az életben.

2020. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%

Amikor osszejottunk, én nem is tudtam mennyit keres, erre ráadásul nincs is konkrét szám, mert vállalkozó.


Ennek ellenére nekem van egy saját celom, amit el szeretnék erni, valószínűleg sosem fogom azt a szintet megutni, mint a barátom, de mondjuk egy 5-10 éves cél a havi nettó 500, a pasim kva jó keresetétől függetlenül.

2020. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

"Férfiak milyen indokkal támasztjátok alá, hogy jogotoknak éreztek bármit is számon kérni olyan nőkön akikhez semmi közötök sincs?"

Mondjuk szeretném tudni, hogy miért gondolja egy, nálam kétszer kevesebbet kereső nő, hogy alapból rám kell hajtania.

2020. ápr. 23. 14:15
 10/27 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
62%

"Mondjuk szeretném tudni, hogy miért gondolja egy, nálam kétszer kevesebbet kereső nő, hogy alapból rám kell hajtania."

bele ért a bilibe a kezed :DDD ezen most felvihogtam :D

2020. ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!