Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek igazat mondott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazat mondott a pasi?

Figyelt kérdés
Ismerkedtünk elég sokáig, de kapcsolatot nem szeretne, azzal magyarázta, hogy sem a külsőmmel sem a belső tulajdonságaimmal nincsen problémája, egyszerűen azt érzi, hogy valami nem passzol és nem érez szerelmet. Mondtam, hogy akkor mehet amerre lát, én befejeztem vele és azt mondta sajnálja, hogy magamra vettem a dolgot. De ezt hogy nem lehet az embernek nem magára vennie, amikor elvileg nem szerethető!!?
2020. ápr. 15. 14:30
1 2
 1/20 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
76%

Amit mondott, nem egyenlő azzal, hogy nem szerethető valaki. Korrekt volt a srác, te meg egy HP.

Mondjuk, lehet hogy igazából jól ráérzett mégis a dolgokra...?

2020. ápr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Szerethető vagy, csak nem számára.


Ne másoktól függjön, hogy mennyire értékeled magad.

2020. ápr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
#1 +1
2020. ápr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

Mi abban a hihetetlen, hogy nem akar kapcsolatot.

A reakciód gyerekes volt, de ez nem vonja kétségbe, hogy ő tényleg nem akar kapcsolatban lenni.

Mindazonáltal egyet tudok érteni én is az első valaszolóval.

2020. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

Igazat mondhatott, attól hogy rendben talált, még nem érezte a kémiát.

Innentől nincs dolgotok egymással.

2020. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
Az első válaszolónak teljes mértékben igaza van.
2020. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Egy szóval nem mondta, hogy nem vagy szerethető, ez a következtetés a te kisebbrendűségi komplexusod mondatja veled. Azért, mert nem tud irántad többet érezni, az nem egyikőtök hibája, csak nem illetek össze.
2020. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%

Veled még sosem fordult elő, hogy megismertél valakit, aki papíron tökéletes, de valamiért mégsem érezted azt a pluszt, ami egy kapcsolathoz kellene? Velem milliószor. És ez nem jelenti azt, hogy az illető ne lett volna szerethető. Csak nekem hiányzott valami, amit én se tudtam megindokolni, de legalább az ő idejét sem húztam feleslegesen.

Bár csatlakozom az első válaszolóhoz, a reakciód alapján úgy érzem, a pasi elég jól ráérzett itt bizonyos problémákra.

2020. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

Ezt teljesen korrektül tette, nem szédített, nem használt ki. Respect.

Rossz érzés a visszautasítás, de ne vedd magadra, majd elmúlik

F

2020. ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
28%
Nem volt meg a kémia, rossz az amikor ez történik, ugye?
2020. ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!