Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik, a szemetekben miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, a szemetekben miért lesz egyből @#%va az a nő, aki szeret beszélni a szexről?

Figyelt kérdés

Szóval én fontosnak tartom hogy beszélgessünk róla, kinek milyen igényei vannak, mi számít a szexben.

Ráadásul azt is szeretem tisztázni hogy szűz vagyok, mert ha valakit zavar, annak nem én vagyok az embere.

Meg egyénként is, szerintem ez két felnőtt ember között alap téma kell hogy legyen.

Megis mikor erről beszélek, megváltozik a pasik hozzáállása. Onnantól kezdve én nem is érdeklem őket, csak az hogy "jÉ, tE eNgEdEd SzÁjBa?🤤"...

Miért van ez? Én vagyok a hibás vagy ők? Ha én, akkor milyen szintig kéne nyitottnak lennem, hogy ne tűnjek frigidnek, megőrizzem a nyíltságomat, ugyanakkor ne rontsa el az ismerkedést a dolog? Férfiak, ti hogy álltok a témához?

20N



2020. ápr. 23. 20:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Nem az.

Csak te szeretsz idiótákat kifogni.

2020. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Merészelj férfiként akár csak említést tenni a szexről, azonnal megkapod, hogy szexmániás perverz vagy. Ennyit erről.
2020. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Erre szokták mondani, hogy mindennek megvan a maga helye és ideje.

Például ha még a kávéházas-sétálgatós fázisban vagytok, amikor még csók sem volt, akkor nem szerencsés felhozni, hogy te szívesen lenyeled stb., mert akkor könnyen azt hiheti a jelölted, hogy főleg a szexre megy ki a játék.

Amikor már nem szokatlan a testi kontakt és felmenni a másikhoz, akkor viszont már mindenképp javasolt megemlíteni, hogy ki mit szeret, ne "menet közben" jöjjön a meglepetés.


32F

2020. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Ha emiatt így viselkedik az a baj. De az is, ha te azzal szórakozol, hogy elmeséled miket csináltál a volt barátaiddal. Erre senki nem kíváncsi.
2020. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

Alapvetően én is annak a pártján állok, hogy fontos tudni, hogy a másik mit igényel és hogy tehetem számára élvezetesebbé az együttléteket, de azért ez nem úgy szokott kinézni, hogy mint a kenyérpirító mellé csomagolt használati útmutató, szépen tételesen végigbeszéljük, hogy ki mit és hogyan szeretne. Amikor ott tartunk, figyelni kell a másikra, és az ezerszer többet ér, mintha előtte átbeszélnénk mindent (nyilván ettől függetlenül kell beszélni erről, főleg, ha nem egyéjszakás kalandról van szó).

A másik, hogy valóban fontos téma, és szükséges átrágni ezeket, de nem mindegy, hogy mikor. Ha valaki húsz perc után ezt kezdi felhozni, nyilván fel fogom vonni a szemöldököm. De erre nincs általános megoldóképlet. Ha már az első együttlét környékén járunk, akkor szóba kerülnek a dolgok, előtte nem nagyon szoktam átrágni. Bár az is igaz, hogy ez női oldalról se merült fel eddig soha.

24/F

2020. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 BigUncleZ ***** válasza:
89%

Beszélgess a szexről a pároddal, barátaiddal, de azért az "utca emberének" tágra fog nyílni a szeme mégha nem is vagy rámenős vagy alpári.

Nem mondom, hogy rossz dolog, mert az élet része beszélgetni errő, de azért nem árt a jó időzítés.

22 F

2020. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

kapcsolaton belül ok, kapcsolaton kívül nem ok.


Párommal megbeszélni a dolgokat oké, munkatársnak semmi köze ehhez.

2020. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Attól is függ, kivel, milyen esetben beszélgetsz ezekről a dolgokról. Pl. én is kértem barátoktól, idősebb kolléganőktől csajozáshoz ötleteket, segítséget, de azért nekik sem részletezném a magánéletemet. Nem kérdezem meg a kollégákat, kolléganőket, hogy mikor kufircoltak utoljára, vagy hogy szeretik-e az anált. Ha pl. randizol, ne zúdíts rá másokra mindent. Nem azért fognak egyesek qrvának vélni, mert beszélsz a szexről, hanem azért, mert nem a megfelelő időben és talán nem a megfelelő személlyel beszélsz erről. Ha már komoly a kapcsolat, akkor előhozhatod a srácnak, hogy mi a helyzet (a szüzességet talán kicsit hamarabb, de nem feltétlenül), de ismerkedési fázisban szerintem ne add elő azt, hogy "nem dugok, mert szűz vagyok, de szopni szeretek". A magánélet éppen azért magánélet, mert nem tartozik mindenkire, és nem olyan téma, amit két felnőtt ember csak úgy előránt, hogy legyen miről beszélgetni.
2020. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem szűz csajt, aki egyfolytában szexről beszélt, minden témája ekörül forgott. Kapcsolatot vagy bármit mégsem akart, csak beszélni róla. Aztán miután rendszeresen szexelt párkapcsolatban, és már nem volt szűz, többé nem érdekelte a téma. Úgymond rájött, hogy nem olyan "nagy valami". Jó dolog, ha beszélsz róla, de leginkább a pároddal, vagy nagyon bizalmas közeli baráttal. És a párodnak viszont jó, ha tudja, hogy engeded e szájba. Viszont szerintem túlpörögni sem kell a szex témát. Ne az első-második randin kerüljön szóba.
2020. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%
Nő létemre én ezt nem tapasztaltam, pedig én is beszélek róla O.o
2020. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!