Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyre gyakrabban látok férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre gyakrabban látok férfiakat itt és máshol is őszintén beszélni, hogy összetörtek és csalódtak a nőkben. De ha ezt a nők meghallják, akkor ahbzó szájjal kígyót-békát mondanak a férfiakra, hogy csakis a férfiakkal van baj. Miért? Ki a hibás?

Figyelt kérdés

Ezt olvastam tegnap itt, ahogy böngésztem (nem, nem én írtam).


Nem ő volt a legszebb nő akivel valaha dolgom volt, de ő volt rám a legpozitívabb hatással.


Vele éreztem azt, hogí boldog vagyok, hogy igazán boldog.



De természetesen nála is elő jött idővel az, hogy ha látja, érzi, hogy szeretem, az már nem jó, gondolom nincs benne játék, izgalom vagy nem tudom mi zajlik ilyenkor egy nő fejében.



Mert eleinte ő volt szerelmes, nekem mindig is idő kellett a szerelem kialakulásához.



Aztán át fordult a dolog, már én szerettem jobban őt.


Szerettem volna akkor feleségül, de jött a szokásos 180fokos fordulat..


2020. ápr. 23. 20:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Tehát az elején szart bele a kapcsolatba és amikor nem talált jobbat és úgy döntött, elmélyíti a kapcsolatot, még neki áll feljebb, hogy a nő megelégelte és lelép.


Merthogy a másik oldalt verzióját nem ismerjük.

2020. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én úgy veszem ki, hogy neki később jöttem az érzelmei.
2020. ápr. 23. 20:59
 3/16 A kérdező kommentje:
jöttek
2020. ápr. 23. 20:59
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

Nem a férfiak vagy a nők hibásak, hanem a féreg emberek, akiket valami szerencsétlen tapasztalat híján maga mellé választott (vagy választ sorozatosan).


Nekem is volt féreg párom, tanultam belőle és megtanultam jól szelektálni és előbb semmibevenni azokat, akik engem vennének semmibe. Ez az egyetlen fegyver ez ellen...

2020. ápr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Amióta világ a világ, azóta van szerelmi csalódás. Nőknek, férfiaknak is ugyanúgy. Mi ezen az érdekes?
2020. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%
4-es. Neked a szótárad a féreggel kezdődik és azzal is záródik? Az összes kommentedben ezt a szót használod. A pszichológusod mit mond rá?
2020. ápr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
88%

Ez az oldal ilyen: aki ide jön a problémáival az alapot ad egy gyülöletlavinának. Sokan élik ki itt a frusztrációjuk, a trollok még csak merő poénból adják alájuk a lovat.


Lényegtelen ki és milyen kérdést ír ki, egyik oldal sem hallgatja meg a másikat, mindenki a saját keserűségét adja itt ki, majd megy tovább a következő kérdésre.


Aki itt nem tanul meg a sorok között olvasni, azt elkeserítheti vagy megrémítheti amivel itt találkozik.

2020. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
uottolsó: sajnos én is ezt látom itt
2020. ápr. 23. 22:19
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
Mert manapság a férfi egy s**r ha problémája van. Nem hogy empátiát nem mutatnak feléjük a nők, hanem egyenesen a földbe döngölik. Nesze neked egyenlőség.
2020. ápr. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Attól nyílik ki a bicska sokak zsebében, ha úgy fogalmaznak, hogy csalódtak "A Nőkben" vagy "A Férfiakban". Sem a nők, sem a férfiak nem azonos cég által gyártott termékek, akik mind egyformák, mind ugyanazt ígérik, mind ugyanannyira megbízhatóak. Mindenki különböző, mindkét nemben vannak alja szemetek és remek emberek is. Ha valaki "csalódott a nőkben" és nyilvánosan szidja őket, mert az összes eddigi nője megcsalta, azon teljesen jogosan háborodik fel egy olyan nő, aki soha senkinek nem okozott csalódást ezen a téren, mert teljes mértékben monogám és 30 éve házas. Szerintem nem lehet annyira leegyszerűsíteni egy ilyen problémát, hogy "igen, minden a szemét nők hibája, mindannyian egytől egyig rbancok, te semmit nem csináltál rosszul", vagy "te vagy a hibás, a nők soha semmi rosszat nem tesznek, miattad történt az egész". Nyilván hibás az, aki megcsalja vagy bármilyen más módon bántja a párját, de azért ez nem csak a szerencsétől függ, valamilyen szintű felelősség a másik fél részéről is felmerül, ha kivétel nélkül az összes párja ilyen.
2020. ápr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!