Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hibás társkeresési hozzáállás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibás társkeresési hozzáállás ez egy férfi részéről?

Figyelt kérdés
Telt ajkú férfi és elsődleges szempont nála, hogy olyan nőt találjon, akinek kifejezetten a telt ajkú pasik jönnek be.

2019. aug. 4. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Nekem a telt ajkú férfiak jönnek be. 😋
2019. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Én még soha egy nőtől sem hallotam, hogy fontos lenne neki a férfi ajkának teltsége.

Nekem sem fontos. Szerintem azt sem tudnám megmondani, hogy mondjuk egy hírességnek, aki bejö nekem milyen ajka van...egyszerűen nem ezt figyelem.


33n

2019. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem hibás, de nem tűnnek túl jónak az esélyei.
2019. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ez így megy, akkor én is csak olyat kereshetnék akit nem zavar az átlagnál nagyobb orr, a vékony szemek és a karikatúraszerű orcák.


De mivel tudom, hogy senkinek, ezért nem is nagyon keresek, nem kell a kudarcélmény.


De visszatérve rád, ne ezzel indítsd, mert így leírva nem hangzik jól. Meg mindenkinek mást jelent. Majd élőben kiderül, hogy bejössz-e neki. Ha az adott nő szereti Max Verstappent akkor jobb az esélyed.

2019. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem állítom, hogy ez nálam fontos szempont lenne, de arra volt példa, hogy nem tartottam vonzónak egy férfit, többek között azért is, mert kifejezetten nem tetszett az ajka, valahogy rondának találtam. Arra is volt példa, hogy imádtam egy férfi ajkait és nem csak azt.
2019. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet hogy aki szerelmes lesz beléd, nem a szád vastagságával lesz elfoglalva, hanem az összképet nézi majd.

Ez tapasztalat.

2019. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noren1989 ***** válasza:
80%

Én meg akkor keresek egy 162-168 centi közötti, 42-48 kilós vékony, jómellű, széparcú, szociális, empatikus lányt.



Szerintem kimondva pontosan ugyanannyi erre az esély, mint a teltajkú pasast keresőkre.

2019. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
Soha a büdös életbe nem hallottam még ilyet egy nőtől sem...
2019. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

7-es, tehát 1 elvárás egy férfi felé = 6 elvárás egy nő felé?

(Aki még 160 cm felett sem lehet 50 kg.......)

2019. aug. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!