Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondolsz arròl, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz arròl, ha egy nő alkalmi kapcsolatokkal pòtolja a dolgokat, amik nincsenek meg, amìg jön az igazi?

Figyelt kérdés
37 èves nő vagyok, egy 15 èves kapcsolatom èrt vèget egy ève, azòta nem volt komoly kapcsolatom. Voltak randiaim, illetve jàrtam kèt olyan pasival, akikkel tudtam, hogy nem lesz hosszùtàvù a dolog. Vàrom, hogy jöjjön valaki, aki megdobogtatja a szìvem ès akivel hosszùtàvon is lehet tervezni. De addig is mìg ez bekövetkezik, időnkènt rossz egyedül estènkènt ès itt most nem elsősorban a szexre gondolok. Szòval gàz, ha olyanokkal is randuzom, akikkel tudom, hogy nem lesz semmi komoly, csak azèrt, hogy legyen tàrsasàgom? A baràtok nem èrnek rà minden este beszèlgetni, programokat csinàlni.
2020. ápr. 26. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, nekem is kellene :D
2020. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha őszinte vagy az elejétől kezdve, nem hitegeted feleslegesen a másikat, ő ezt tudomásul veszi, és partner ebben, akkor kedves egészségetekre!

Ellenkező esetben szerintem már kicsit gáz, de úgyis neked kell a lekiismereteddel elszámolnod.

2020. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Szerintem nem elítélendő egyáltalán, csak arra figyelj, hogy még véletlenül se szeress bele egyikbe sem, és ne verd át őket, mert az nem fair egyik fél részéről sem.
2020. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sem gáz:)

De azért figyelj rá, hogy a rendes férfiakat ne bántsd meg.

2020. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz, megteheted mert nő vagy. Mind a tíz újjadra lesz jelentkező.

Viszont tisztázd az elején hogy csak szex.

Mert akármilyen köntöst aggatunk erre hogy " itt most nem elsősorban a szexre gondolok", valóban mindketten tudjuk hogy annál nem lesz több.

Egyébként tudom mire gondolsz....de ez akkor sem több ....

2020. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jól teszed sztm!

N27

2020. ápr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Barnabas333 ***** válasza:
Szerintem nem gáz. 42f bár én 10éve pont ezt nem tettem meg egy nővel, ma már bánom...
2020. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Magánügy. Kinek mi köze hozzá hogy ki hogyan él.
2020. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, szűrésre viszont járj rendszeresen a saját érdekedben, mert a HPV például gumi mellett is fertőz.
2020. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én inkább azt nem értem, hogy 37 éves nő vagy, aki kihúzta 15 évig egy ember mellett.


Nem tudhatom, hogy 21 éves korod előtt végigment-e rajtad a fél város vagy ő volt az első, második, harmadik, akivel 15 évet leéltél.


De mivel te is komoly kapcsolatot meg igazit emlegetsz és nem is az ellenállhatatlan szexuális vágy, hanem a társaság hiányzik, jó lenne kicsit helyretenni magadban a dolgokat, hogy igazából kit is keresel, mit is akarsz az élettől.


Ha magadtól nem megy, nem szégyen pszichológussal beszélgetni erről, közelebb jutsz a saját önismeretedhez.

2020. ápr. 27. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!